Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, mój dzisiejszy dzień to przegryw roku! #!$%@?, co za żenada XD Ale po krótce. Jestem po związku i pare dni temu postanowiłem poznać jakąś dupeczke na #tinder. Właściwie tego samego dni sparowało mnie ze śliczną małą laseczką, z którą mi sie cholernie dobrze pisało. NO PO PROSTU ZAJEBISĆIE. Wczoraj wieczorem się spotkaliśmy (Dodam że dziś są jej urodziny) no i tak #!$%@? wyszło że mnie do siebie zaprosiła a potem już #!$%@? samo się potoczyła, w ciągu 15 minut wylądowaliśmy na łóżku, NAGO. Jakiś mirek sobie teraz pomyśli - #!$%@? WYGRYW. Ale nie. Sciągam gacie, laska chce więcej, więc biore się za minietke, po chwili ciągnie mnie do góry, ale mi konar w ogóle nie płonie XD #!$%@?ć.jpg #!$%@?, "prosze postaraj sie dla mnie", więc laska robi #!$%@? co możę, ssa, liże jajka #niebo.jpg ale fiut jest miękki jak plastelina (ta, w tym samym dniu zwliłem chyba z 4 razy.. dzień wcześniej to samo) NO ALE NIC. Dałem rade palcami, było mimo wszystko miło a laska uznała że rano odpracuje ;> SUPER. Rano sie budzimy, ona sie za mnie zabiera a ja znowu to samo, no #!$%@?. To XD jest przez łzy, bo to na prawdę żenująca sytuacja i dla mnie i dla niej. Przy trudach udało się go jako tako postawić i wejść, trwało to.. może z 5 minut, jak dobrze wiecie, w takim stanie nie wiele się czuje wiec przynajmniej próbowałem cheblować jak już #!$%@? jest na wpół twardy, ale co to #!$%@?... nagle pulsowanie i spust. Oczywiscie nie dałem po sobie poznać, poszło w kołdre i tyle. Potem udałem że już nie chce. #!$%@?, ja zachowuje powage, lekkie heheszki i generalnie wybrnięcie jak najlepiej sie da, laska nie daje po sobie poznać że coś jest nie tak ale jest wyraźnie zniesmaczona bo #!$%@? naprawde chciała bolca, a ja jej dałem jakąś plasteline. Sprawa mirki jest taka. W sumie dziś drugie spotkanie, również wieczorem, jakieś tańce, wino, SEGZ. I tym razem musi się udać, ale #!$%@? nie wiem co będzie. NIgdy mnie takie coś nie spotkało (no ok, raz.. podobna sytuacja jak teraz, niespodziewany seks, zresztą to druga taka akcja w życiu) i w zasadzie nie wiem z czego to wynika. Fizjonomia bo waliłem, czy #!$%@? psychika? Sam #!$%@? nie wiem, ale jak mi konar dziś nie zapłonie to jak #!$%@? spłone ze wstydu zażenowania i #!$%@?. Najchetniej zamknął bym sie teraz w piwnicy i wiecej z nią nie spotykał, ale nie chce brnąć w karuzele #!$%@?. MIRKI, CO ROBIĆ!?

#przegryw #feels #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Mirasy, mój dzisiejszy dzień to prz...

źródło: comment_wOwsojsS16DgyZGlYSTSsyABFgkt3XHE.jpg

Pobierz
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: skutki walrnia pod późno. tak mocno w psychice zmieniłeś sobie obraz kobiety, że jej widok cie nie rusza. ostatecznie jeśli miałeś dietę i spadek tkanki tłuszczowej to też zmiana w gospodarce hormonalnej, wtedy testosteron ma się słabo. przy niskim FAT ogólmie niskie libido jest.
też jak Jarasz zioło to czasem przy zmęczeniu może słabo kontaktuje,że tak ujme( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie przekazuję bodźców sprawnie,a przy