Wpis z mikrobloga

Mircy, dziwną rzecz przyuważyłem. Nie wiem jak to u Was wygląda, ale wydaje się, że jak grzyby po deszczu w całej Polsce powstają punkty z automatami do gier. Czarne szyby, zero reklamy tylko na górze informacja "otwarte 24h". Znalazłem 4 na długości ok. 500 metrów na jednej ulicy. Wcześniej były tam różne sklepy, kioski. Dostali wypowiedzenie i weszły te punkty. Jak mniemam rzucili konkretne stawki za wynajem stąd szybkie usunięcie sklepikarzy. Jak to u Was wygląda? Co takiego się wydarzyło lub planuje wydarzyć w prawie, że takie rzeczy się dzieją - jak mniemam bardzo MASOWO?

#sklepy nie wiem czy to odpowiedni tag, ale na pewno część osób zna temat, więc daję #bukmacherka #maszynyboners #automatydogier #oswiadczenie #pytanie
world - Mircy, dziwną rzecz przyuważyłem. Nie wiem jak to u Was wygląda, ale wydaje s...

źródło: comment_AkCkNIHWbLcBl63bejsDLqchLLa9ATV1.jpg

Pobierz
  • 12
@world: nie wiem kto się zajmuje tymi automatami ale polecam wyskoczyć do takiego miejsca w godzinach nocnych. podejrzani panowanie w dresach, brudni żule. każdy z piwkiem, papierosem, niektórzy naćpani. grałem na tych maszynach i widziałem jakie towarzystwo się tam zbiera. słyszałem też o różnych akcjach w tych przybytkach: napady, pobicia, rozwalenie maszyny za pomocą siekiery itp
@world:
u mnie w mieście 12000 mieszkańców są 2. Oba działają pod szyldem ciuchlandu albo jeszcze czegoś i w ogole nie widać że to jest otwarte 24/h, dzrzwi czarne zamknięte

Oprócz tego że pełno patusów się tam kręci o godzinie 22+
@world: w maszynach banalnie pierze się pieniądze. To wszystko to mafia. Udowadniają swój przychód z czarnych źródeł jako zysk z maszyny, że niby ktoś przyszedł i przegrał grube tysiące...
@jackblackcanada: sa legalne, jezeli wlasciciel ma koncesje. ale bodajze w tym roku maja wygasnac, stad ustawa, ktora jest juz w sejmie.

nie rozumiem, dlaczego na takim czyms mozna grac, a poker wciaz jest nielegalny, skoro tam liczy sie skill, a nie szczescie. dochodze do wniosku, ze wszystko jest legalne, dopoki jest odprowadzany z tego podatek.