Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie Waszej strategii obstawiania, ostatnio mam jakiegoś dołka i zastanawiam się czy mój system jest bezsensowny. Na początku mój bankroll wynosił 20 zł, obstawiałem 2 mecze na jednym kuponie po 2 zł z nadzieją, że bankroll powiększy się dwukrotnie, bang, udało się. Następnie postanowiłem powiększyć zakład do 3 zł przy takiej samej ilości meczy. I tutaj jest taki regres, że odechciało mi się już cokolwiek stawiać. Lepiej obstawiać Waszym zdaniem, jedno wydarzenie o dość większym nominale czy rzeczywiście powolutku do przodu brnąć z tym systemem co obecnie grałem. Jakby, ktoś mógłbym przedstawić swój sprawdzony system, będę bardzo wdzięczny ( )

#bukmacherka
  • 13
@RozkrecamImpreze: nie ma sprawdzonego systemu. Bukmacherka to mimo wszystko taka duża loteria, albo Ci siądzie, albo nie. Dobrym pomysłem jest obstawianie 1 wydarzenia, jednak przeważnie kursy oscylują (mówię o meczach "pewniaczkach") koło 1.3-1.5. Przy twoich sumach (czyli 2-3zł) wolałbym szukać meczów gdzie najniższy kurs to 1.8-2 i skonfrontowanie tego z poprzednimi zdarzeniami. I np 2-3 takie kursy na jednym kuponie. Wiadomo, że nie zawsze wejdzie (a prawdę mówiąc, częściej przegrasz niż
@majFriend: no tak, dlatego zaznaczyłem na początku, że grając za 1/10 hajsu nie ma to odniesienia, ale na przyszłość warto rozważyć. Skuteczność też nie musi być super, w zależności od kursu wystarczy 60% żeby mieć nawet 10% lepsze wyniki grając duble. Ale singielki zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)