Wpis z mikrobloga

Jak co roku ogłaszam sezon otwarty na:

- Ja #!$%@? jak można mieć tylko 80% z rozszerzonej matmy
- Za moich czasów nie było tylu debili
- Ja to studiowałem medycynę w Oksfordzie i z nadmiaru wolnego czasu prawo na Harwardzie, a i tak dałem radę prowadzić własną firmę.
- Lol, chcesz iść na architekturę z takimi wynikami? A później mosty będą się walić.
- Jak przeglądam testy maturalne to pomimo tego, że mam już 80 lat i nigdy nie zdawałem matury z matmy to spokojnie bym ją zdał.
- Hehe za rok trzeba będzie pokolorować drwala xD
- Matura to tam #!$%@?, zobaczysz co to sesja.
- Ja to się w ogóle nie stresowałem maturą.
- Jak będziecie robić mi burgera to nie dawajcie tyle sałaty do bigmaka xD

#matura #matura2016 #licbaza
CreativePL - Jak co roku ogłaszam sezon otwarty na:

- Ja #!$%@? jak można mieć tyl...

źródło: comment_bKFviWQqBPv661EolNdr0wPkOFrTh5nd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@CreativePL: Jeszcze jest:
- CKE robi #!$%@?ę z logiki/naciąga debilom oceny (i wykres z rozkładem gaussa)
- Tylko debile mają mniej niż 95% z angielskiego
- Niedługo zamiast matury będzie kolorowanka
  • Odpowiedz
@armatoramator: Chcesz mi powiedzieć że rozwiązywałeś naście zadań średnio w 2-3 minuty jedno pokroju.

"Krawędź podstawy ostrosłupa prawidłowego czworokątnego ABCDS ma długość a. Ściana
boczna jest nachylona do płaszczyzny podstawy ostrosłupa pod kątem 2α . Ostrosłup ten
przecięto płaszczyzną, która przechodzi przez krawędź podstawy i dzieli na połowy kąt
pomiędzy ścianą boczną i podstawą. Oblicz pole powstałego przekroju tego ostrosłupa. "

"Wyznacz równania prostych stycznych do okręgu o równaniu 4 6
  • Odpowiedz
@CreativePL: Ja #!$%@?, każdy ponad każdym.
Ten wynik to gówno, nauczyciele sobie do statystyk to wklepią.
Przypomnijcie sobie kto was wspiera, komu ufacie co lubicie robić.
I jeżeli z tego da się żyć to sobie żyjcie z uśmiechem na ustach.
kurtyna
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Chcesz mi powiedzieć że rozwiązywałeś naście zadań średnio w 2-3 minuty jedno pokroju.


"Krawędź podstawy ostrosłupa prawidłowego czworokątnego ABCDS ma długość a. Ściana
boczna jest nachylona do płaszczyzny podstawy ostrosłupa pod kątem 2α . Ostrosłup ten
przecięto płaszczyzną, która przechodzi przez krawędź podstawy i dzieli na połowy kąt
pomiędzy ścianą boczną i podstawą. Oblicz pole powstałego przekroju tego ostrosłupa. "

E nie wiem czy od paru lat się zmieniło ale
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Jednak podstawa z matmy jest śmiesznie prosta. A poziom nauczania i maturzystów się obniża. Rozmawiam z prowadzącymi na studiach i jest dramat. Egzamin z trudnego przedmiotu zdało w pierwszym terminie 7 osób na 400. W moim roczniku jakieś 50%. Wymagania się nie zmieniły.

Co do rozszerzenia - trzeba się trochę pouczyć, ale jak ktoś się przyłoży to nawet bez talentu do matmy wyciągnie 80+%. Sam znam średnio kumatą dziewczynę, która
  • Odpowiedz