Wpis z mikrobloga

@morti92: Mirasy, kto coś wie - od 5 kwietnia 2016 w t-mobile jest taka oto oferta - Jump na 24 miesiące - abonament a w tym rozmowy + sms + mms do wszystkich sieci i na stacjonarne + 1GB internetu za 29,99zł. Przez telefon konsultant mnie poinformował że oferta ważna do dziś - jutro już nie będzie możliwości skorzystać bo warunki ulegną zmianie. Czy to możliwe, by tak krótko trwała ta oferta? Czytałem regulamin i stronę ale żadnych konkretów nie znalazłem co do zakończenia ważności oferty. Czy to tylko próba wywarcia presji czy faktycznie tak jest? Mam jeszcze środki na koncie więc wolałbym je wykorzystać, ale zależy mi na tej ofercie. Kto coś wie na ten temat?

http://www.t-mobile.pl/oferta/abonament/cat10027.chtml?catId=cat3330044

#t-mobile #tmobile #telefoniakomorkowa #abonament #jump
  • 21
@morti92: virgin mobile 29zł to samo 4GB neta, orange dla przenoszących numer: no limit i 8GB neta... (to są oferty na kartę)

a Ty chcesz się ładować w abo na 24 miesiące przy tak słabych warunkach?
abonament a w tym rozmowy + sms + mms do wszystkich sieci i na stacjonarne + 1GB internetu za 29,99zł.


@morti92: podczas gdy można mieć to samo + więcej internetu w ofercie na kartę z której możesz zrezygnować jak tylko pojawią się lepsze warunki?
@Krolowa_MLWP: bez MMSów. A jak z zasięgiem?
Pytam o zasięg, ponieważ mieszkam na wsi i to istotne. Opieram się na opiniach z Internetu bo nie posiadałem nigdy Orange. Przykładowa opinia:

"Play - rewelacyjna oferta, zasięg MARNY, mimo przełączania na inne sieci, niech mi nikt nie wmawia, że jest OK bo nie jest! testowałem

Plus - marna oferta, zasięg LEPSZY niż PLAY ale wystarczy przejść krok w bok i zasięg potrafi spaść
@Krolowa_MLWP: Nie korzystam dużo z internetu a tam gdzie korzystam mam wifi. Obecnie też mam 1GB i ani razu mi nie zabrakło.

A jak w Virgin Mobile - czy płacisz za sprawdzenie stanu pakietów i inne pierdoły? Orange każe sobie za to wszystko płacić a VM jest pod Orange (operator wirtualny).

U mnie z zasięgiem jest na tyle kiepsko, że odebranie telefonu siedząc teraz na mirko to dla mnie abstrakcja -
@morti92: nie pisz głupot, że VM jest pod orange bo nie jest. Skąd masz informację, że orange każde sobie za to płacić?

jak dla mnie to jest słaba oferta na maksa :P sprawdz sobie jakie masz nadajniki w pobliżu, kup sobie prepaid za 5zł w orange i sprawdź jaki masz zasięg, no kurdę trochę kreatywności xD
@morti92: napisałeś że virgin mobile nie ma mmsów na co ja Ci napisałam:

faktycznie virgin nie ma mmsów


a potem napisałam Ci że inna sieć, która nazywa się vikings mobile ma te mmsy...

vikings mobile masz za 29zł komórkowe, stacjonarne, smsy, mmsy i 4GB neta i nie masz umowy xD


to nie moja wina, że nie doczytujesz nazw firmy.
@Krolowa_MLWP: Co do tych informacji to Orange każe sobie płacić za sprawdzenie aktywnych pakietów (info od znajomej). Nie wiedziała gdzie jej znika kasa a co 2 dni sprawdzała stan pakietów i się dowiedziała że za to jej pobierali.

A pod jaką siecią jest VM bo piszesz że nie pod Orange?
Co do tych informacji to Orange każe sobie płacić za sprawdzenie aktywnych pakietów (info od znajomej).


@morti92: jak ktoś jest nieogarnięty to zawsze przepłaca xD nie od dzisiaj wiadomo i tak zawsze będzie. Najprostszy przykład? Mówisz, że bardziej opłaca się abo na 24mce za 29.99 w T-mobile, jak ja Ci w łatwy sposób pokazałam inne bardziej korzystne oferty.

Wiedza pod jaką siecią jest virgin oraz vikings jest wiedzą ściśle tajemną i