Wpis z mikrobloga

@acidola: na pamięć nie patrz.
Ja mam kartę sd 32gb i nie ma problemu z miejscem.
2gb póki co wystarcza bez problemu jednak jeżeli są w podobnej cenie to ja bym brał style ze względu na ram. Tego nigdy dość
via Android
  • 0
@qwelukasz: jest jeszcze kwestia wizualna, po prostu bardziej podoba mi się Style. Ale staram się powściągnąć moją różowopaskową naturę oceniania wszystkiego pod kątem "ładne vs brzydkie" a postawić na ocenę funkcjonalności. No ale kurcze wyglądowo jest duża przepaść. Xd
@acidola: Weekend spędzony z Moto X Style - jakby Cie moja opinia interesowała to tak:
- bateria dramat, ale ładuje się szybko
- czysty android chodzi szybko ale jego nagość mi od początku nie leżała. Interface biedny a funkcje co powinny być pod 1 palcem pochowane kij wie jak głęboko.
- o moto voice po polsku zapomnij
- Active Display to lipa, jak jesteś przyzwyczajona do powiadomień diodowych to przygotuj sie
@sskowron: już oddałem w zasadzie. Wiedziałem że moto x style jest gołe ale nigdy nie niałem gołego telefonu i nie wiedziałem czego oczekiwać.
Active display nie przemawia do mnie, co prawda fajnie pokazuje powiadomienia odrazu na zablokowanym ekranie ale nie wiem czy to tak działać powinno, że powiadomienie pokazuje się kilka razy a potem znika. Nie ma żadnej diody która by mówiła, że coś na ciebie czeka więc w efekcie łapałem
@waginator: Hmm, a jaki problem był z baterią? Przez dwa lata używałem Moto G 1st gen, ta nagość jest ok :D Teraz mam Huawei P8, niby flagowiec, ale nie czuję tego tak, owszem 3gb ramu jest fajne, ale spodziewałem się czegoś takiego, że och, ach. W tym momencie zastanawiam się czy nie sprzedać P8 i wrócić do Motoroli, Style X w sklepie świetnie leży w dłoni, jest nie wiele większa niż