Wpis z mikrobloga

@Perlo: Nie chcę być złośliwy, ale nie dziwię się kibicom Barcy (po avatarze wnioskuję, że z takim mam do czynienia), że to oni najmocniej hejtują taktykę autobusu. Wszak to najpierw Inter w 2010, później Chelsea w 2012 i wreszcie Atletico w obecnym sezonie przekreślają szanse Katalończyków na zapisanie się w historii i obronę LM grając co prawda w trochę inny sposób, ale bazujący na wspomnianej taktyce autobusu .
@burbonek7: Szczerze, nie ma to zadnego zwiazku z kibicowaniem zadnej druzynie. Ja po prostu jestem z czasow gdzie czarowal mnie magia Ronaldinho, Zizou krecil Czechami ruleta, gruby Ronaldo wkrecal obroncow w ziemie itd.
Lubie offensywny, atrakcyjny dla oka futbol. Co od razu mowie jest tez sprzeczne z tikitaka. Bo ludzie zawsze mysla ze jak kibicuje Barcelonie to wielbie tikitake, a ja nigdzie nie mam napisane ze wielbie dana taktyke, jestem kibicem
@Encefalopata: jeżeli chcecie pooglądać masę goli, ofensywny futbol, to zapraszam do kanału yt Kartofliska ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zwycięstwo nie jest ważne, to jedyne co się liczy. Juventus grał defensywnie z Bayernem, czy to był autobus? Nie. Do tryumfu brakowało kilku minut. Futbol to gra cwaniactwa. Takiego boiskowego. Czasem trzeba dać się przeciwnikowi wyszaleć. Czasem trzeba dać mu pozory przewagi, i zamknąć dostęp do pola karnego.
@Encefalopata: Różnica jednak jest, bo Chelsea za swoich autobusowych czasów miała duży potencjał w ataku, zawsze bardzo dobrych napastników i pomocników, potencjał Atletico jest jednak znacznie mniejszy. Mou dostosował cały zespół do swojej taktyki, natomiast w AM to raczej taktyka jest ustawiona pod potencjał tego zespołu.