Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie przez przypadek odczytałem SMS mojej dziewczyny do jej siostry o następującej treści: "dziś znowu się z nim pokłóciłam, żeby nie uprawiać seksu".

#logikarozowychpaskow może będzie w stanie mi pomóc? Ratować to jeszcze? Rozmawialiśmy o tym nie raz, że 21'letnia kobieta powinna chcieć uprawiać sex więcej niż raz na 2 tygodnie, ona twierdziła, że ja za dużo wymagam. Że teraz to na nią naskakuje i ona jeszcze większy stres odczuwa i tym bardziej jej się nie chce...

Tak, wiem, ma bolca na boku...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: ej ale serio jak będziesz ją ciągle namawiać i naskakiwać z seksem to jej się odechce jeszcze bardziej xD Nie zamęczaj jej tym jeśli to robisz, porozmawiaj z nią o tym, że Ci to nie pasuje, zasugeruj, że nie jest to normalne i że może obydwoje wybralibyście się na rozmowę u psychologa/seksuologa/psychiatry?
Daj jej do zrozumienia, że chcesz jej pomóc i chcesz by było jej lepiej, a może jak od
że 21'letnia kobieta powinna chcieć uprawiać sex więcej niż raz na 2 tygodnie,


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale to nie jest kwestia wieku.
Może mieć po prostu takie potrzeby. Równie dobrze mogl się jej coś z hormonami poprzestawiac, przez co straciła zainteresowanie nie piszesz, czy tak było od zawsze.
Słusznie napisała @homo_superior. Obgadajcie to na spkojnie, bo ona może sobie nie uświadamiać problemu.

Zawsze możesz próbować przygotować romantyczny wieczór, taki głównie dla niej.
Anon: > Rozmawialiśmy o tym nie raz, że 21'letnia kobieta powinna chcieć uprawiać sex więcej niż raz na 2 tygodnie
niby dlaczego powinna? ludzie mają różne potrzeby, widocznie dla niej tyle wystarczy

inną kwestią jest fakt, że ty chciałbyś częściej i jesteście pod tym względem niedopasowani i nie potraficie szczerze porozmawiać na ten temat tylko się kłócicie a ty jej przeglądasz telefon
patolnia

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:
Anon: Stary, kończ to inaczej ona skończy za Ciebie. Bzykanie jest jak papierek lakmusowy - jest kiepsko, znaczy że coś się ostro nie spina u was. Widać po SMSie, że laska nie ma ochoty nad tym pracować. Padasz ofiarą syndromu małpy (małpa nie puści gałęzi dopóki dobrze nie chwyci następnej). Miałem podobną sytuację - było super przez 1.5 roku, później się w tych sprawach zaczęło rypać przez jej ogólne znudzenie związkiem
Anon: Może po prostu chcesz współżyć częściej niż ona i stało się to dla niej problemem? Piszesz, że

Rozmawialiśmy o tym nie raz, że 21'letnia kobieta powinna chcieć uprawiać sex więcej niż raz na 2 tygodnie

a to nieprawda. Jedni chcą częściej, a inni rzadziej. Nie namawiaj jej na siłę, bo tylko jej to obrzydzisz.
Brzmisz jak jakiś seksualny frustrat.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

@phogel: ja opisalam jedna z możliwości - zwróciłes moze na to uwagę? :>

Zdarza się czasem, ze kobieta nie ma ochoty na seks bo jej to nie sprawia za bardzo przyjemności, bo za szybko, bo facet myśli ze ach och, a prawda wygląda inaczej. W takiej sytuacji warto pracować nad sprawą.
Inna rzecz, ze często kobiety w takich sytuacjach nie powiedzą o co chodzi i działają sobie same na szkodę.

Nie
onaa: Mój facet chce minimum 3 razy dziennie i zwyczajnie czasem staram się tego uniknąć, bo po prostu boli mi ci*ka :D Gdyby nie fakt, że po kilku razach odczuwam ból, chętnie kochałabym się z nim regularnie (3 razy rano, z raz w dzień i koniecznie przed snem). Myślę, że nie dobraliście się pod względem libido. Od początku związku tak miała?

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących: