Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki powiedzcie mi, czy na tym świecie są jeszcze jacyś porządni faceci? Macie jakichś normalnych partnerów?
Bo po tym co tutaj wczoraj wyczytałam to większość mężczyzn jest nieszanującymi się dziwkarzami bez żadnej moralności, którzy uważają chodzenie na prostytutki za coś normalnego. Na dodatek okazuje się, że tylko udają miłych dla kobiet, licząc na to, że będą mogli "zaruchać" i że to wszystko jest tylko grą i jednym wielkim kłamstwem, bo potrzebują nas tylko do jednego i tylko jednego chcą.

Obrzydzenie i niesmak po wczorajszej dyskusji został tak duży, że serio aż do dzisiaj jakoś mi tak źle i smutno. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Aktualnie #tfwnb , ale skoro zdecydowana większość ma takie podejście to aż się boję, że kiedyś dam się nabrać i właśnie na takiego trafię ( ͡° ʖ̯ ͡°) W dzisiejszych czasach chyba nie da się w ogóle znaleźć jakiegoś, z którym można byłoby założyć normalną, kochającą się rodzinę, skoro dziwki i zdrady to jest właśnie norma dla nich. Wiem, że również wśród kobiet zdarzają się "puszczalskie", ale jako osoba, której własna moralność nie pozwoliłaby na to, żeby zdradzić partnera trafiłam chyba nie na tę epokę. Czuję się jak ostatni #przegryw , który nie ma co liczyć na szczęście, które sobie wymarzył (,)

#feels #rozowepaski #niebieskiepaski #smutnazaba

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 64
@AnonimoweMirkoWyznania: "to większość mężczyzn jest nieszanującymi się dziwkarzami bez żadnej moralności, którzy uważają chodzenie na prostytutki za coś normalnego."

Moze napisz coś o zwykłych kobietach, które przed kasiastym gościem rozkładają nogi, odrzucają zaloty biedaka, chcą aby był bogaty, silny, młody, miał stanowisko, własne mieszkanie, wierny, etc .
Kosciół prowadził burdele, adwokaci, lekarze i inni z wyższych sfer chodzili do burdeli (tak! żeby nie brukać swoich żon, które rodziły im dzieci), ojcowie
Anon:

Moze napisz coś o zwykłych kobietach, które przed kasiastym gościem rozkładają nogi, odrzucają zaloty biedaka, chcą aby był bogaty, silny, młody, miał stanowisko, własne mieszkanie, wierny, etc .


@tomaszk-poz jak sam jesteś dziwkarzem to się nie dziw, że trafiasz na dziwki, porządne laski nawet na takiego nie spojrzą

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

OP: @lokje
Dokładnie, to kwestia charakteru, ale dziwkarze trafiają zawsze w swój target, dlatego uważają, że jest inaczej. Ja na przykład nigdy bym się nie puściła, ale nie ze względu na partnera, tylko ze względu na to, że czułabym obrzydzenie do samej siebie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących: