Wpis z mikrobloga

Mireczki, smakuje wam piwo? Ilekroć mam okazję posmakować dochodzę do wniosku, że smakuje #!$%@?. Dla kontrastu, janusze zabijają się o szesnastopaki w promocjach, a rówieśnicy chlają po lasach.
Teraz miałem okazję posmakować jakiegoś dębowego i piłem jak za karę. #piwo #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: spróbuj jakiegoś dobrego, regionalnego. Albo portera, albo miodowe. A jak nadal nie to trudno : P Mi piwo bardzo smakuje, ale nie żadne Lechy czy Tyskacze. Z koncernowych to jedynie czarna Warka albo Dębowe.
  • Odpowiedz
Piwo to szczyny. Polecam miód piwny dwujniak lub poltorak. Lub inne trunki. Piwo to taka biedniejsza namiastka alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: Jak to kiedyś ktoś powiedział do piwa trzeba dorosnąć a raczej się przyzwyczaić. Każdemu na początku nie smakowało, bo masz niezwyczajne kubki smakowe ale jak będziesz pił to z czasem polubisz i wtedy będzie smakowało wyśmienicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ilekroć mam okazję posmakować dochodzę do wniosku, że smakuje #!$%@?. Dla kontrastu, janusze zabijają się o szesnastopaki w promocjach, a rówieśnicy chlają po lasach.

Teraz miałem okazję posmakować jakiegoś dębowego i piłem jak za karę.


@ZjemCiNoge: Dziwnym nie jest xD. To tak jak byś próbował tylko najtańszych parówek i mortadeli z momu i dziwił się, że można jeść mięso skoro takie niedobre.
  • Odpowiedz
@ZjemCiNoge: Miałem tak samo. Do momentu, w którym ktoś pokazal mi naprawdę dobre piwa. I tak teraz jestem w stanie z przyjemnością pić franziskanera, staropramena i paulanera. Nic więcej :)
  • Odpowiedz
@smokefrostweedeveryday: Nie twierdzę, że to jest jakaś najwyższa półka, ale nie da się zaprzeczyć, że wyróżniają się na tle jakichś tyskie, pereł, tatr czy innych warek. Te mi zwyczajnie nie przechodzą przez gardło. Swoją drogą mógłbyś polecić coś ciekawego z tych lepszych polskich? Lubię pszeniczne, delikatne piwo.
  • Odpowiedz
@pawel1410: Hmm, ja gustuję raczej w trochę innych stylach. Ale z takich lżejszych to może Apetyt na Życie, Pierwsza Pomoc i FarmHouse z Pinty, Hefe- i Dunkelweizen z Browaru Stu Mostów, Lady Blanche z AleBrowaru (ale nie wiem czy gdzieś to dostaniesz). Browar Profesja też może coś mieć. Jak masz możliwość to przejdź się do jakiegoś sklepu z kraftowym piwem, na pewno ci coś doradzą jak podasz preferencje.
  • Odpowiedz