Wpis z mikrobloga

Witam mirków ( ͡º ͜ʖ͡º)

Uważacie, że warto w tym momencie zakupić kartę graficzną? :)
Chciałbym kupić najprawdopodobniej radka fury x od sapphire, wiem, że nowa generacja o rzut beretem, więc namiętnie zastanawiam się, czy jest sens, w sumie nie gram zbyt często w gry, lecz teraz naszła mnie ogromna ochota na wiedźmina którego chciałbym przejść na maksymalnych ustawieniach graficznych

#amd #kartygraficzne #gpu #nvidia #pcmasterrace
  • 25
@Hardporecorn: @M4ks: @takashi20: @kubica94: mam właśnie 1080p, narazie mam GTX 760 który jest już poprostu stary, a co do użytku karty, no to w ciągu ostatniuego roku o ile dobrze pamiętam wiedźmin był jedyną grą która wymagała dobrej grafiki, więc jaką inną (tańszą) kartę byście polecili do wiedźmina?
Chce osiągnąć jak najwięcej FPS przy b.dobrych ustawieniach graficznych
@Saber158: W tym momencie R9 390 jest lepszy. No, chyba, że tylko pod Wieśka i nic więcej, to rzeczywiście GTX 970, bo hairworks był robiony właśnie pod zielonych. Z drugiej strony, pięknie mi śmiga ten hairworks (chociaż bez antyaliasingu samego hw na maksa) na starszym R9 290, więc pewnie i świetnie zadziała na 390tce.
@Saber158: Pytanie, kiedy ta premiera i jak dużo mocniejsze będą te nowe karty... Ja kupiłem swoją jakiś miesiąc-dwa przed nową generacją, i do tej pory nie żałuję. Chociaż tak naprawdę tylko dlatego, że znalazłem naprawdę dobrą okazję ( ͡° ͜ʖ ͡°)