Wpis z mikrobloga

@animuss: to ty gubernatorem stanu jestes? Moj dalszy wuj jest prezesem jakiegos bankowego oddzialu i tyle przytula, ale to w ny gdzie koszta zycia sa nieporownywalne.
  • Odpowiedz
@felicity_fsl: nawet jak żyłem w biedzie to mircy u mnie nocowawali. Teraz można powiedzieć jest poziom życia mega. Więc nawet nie z namiotem, ale wpadaj do sypialni z rozpędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@animuss Ok, zapamiętam sobie Twój nick i jak kiedyś się wybiorę to Cię odwiedzę! W takim dużym domu to nie wątpię, że znajdzie się wolny pokój ;) a do tego czasu mam nadzieję, że znajdziesz sobie ukochaną ;)
  • Odpowiedz
@animuss: Niezła chata ale i tak nie przebija mojej, którą sam od zera projektowałem i wypełniałem każdy kąt, każdy mebel i wybrałem każdy detal.
Co prawda ja w 80% za hajs rodziców, to trochę boli więc się nie chwalę. Od siebie dałem tylko jakieś 180 tyś.
  • Odpowiedz
@animuss: gratulacje, ładna chatka. Długo już mieszkasz w AZ? trochę korci mnie przenieść się do AZ albo TX, ale ta pogoda (TX gorąco i tornada, AZ mega gorąco;) mój domek kosztował podobnie, ale to east coast więc wszystko droższe:(
  • Odpowiedz