Wpis z mikrobloga

Jest może tu ktoś kto kupowal vr box na aliexpress? mam problem z tym kontorlerem bluetooth. Po podłączeniu działał, ale tylko jako kursor a nie kontroler do gier. W końcu udało mi się zmienić ustawienia na kontroler vr, ale teraz nie moge go połączyć z żadnym telefonem, cały czas wyskakuje błąd PIN jakby miał ustawione łączenie się z innym telefonem. Próbowałem juz go zresetować na chyba wszystkie sposoby.
#cardboard #vr #vrbox #aliexpress #android
  • 10
@TwigTechnology: reset robiłem, a wyczyścić cache nie mogę, bo nie ma u mnie na telefonie bluetooth w menangrze aplikacji. Ale to raczej nie to, bo pad nie chce sie połączyć z żadnym telefonem, nie tylko z moim.
@Waldini0o: sprawdź komu odpowiadasz :)

Co do pada to miałem podobnego (zawsze je gubię na rowerze) i tam jest myk z uruchomieniem poprzez trzymanie power i x. Powinien się normalnie pojawiać na liście urządzeń BT, bo to chyba BT 3.0 jest.
@happyVR: też juz próbowałem :) jak zrobie tak, to wyświetla sie nazwa gamepad, a jak wcisnę start i trójkąt to VRPad. Mimo wszystko caly czas wsykakuje błąd "błędny kod PIN lub klucz" Chyba bede musiał oddac na gwarancje :(