Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam dobrej książki lub strony/blogu na temat zdrowego odżywiania.

Mam już pewną wiedzę na ten temat, bo od kilku dobrych lat co nieco czytałem na ten temat w internecie. Szukam publikacji kogoś kto naprawdę zna się na rzeczy, bo teksty są różnej jakości, ale jeżeli mowa o szczegółowych danych, to trudno mi zweryfikować co jest prawdą, a co niekoniecznie.

Co możecie polecić?

#dieta #silownia #gotujzwykopem
  • 13
  • Odpowiedz
@Beckham: ja od siebie polecam zywieniemistrzow.pl Dużo ciekawych artykułów autorstwa Wojtka Zepa. Jest to gość, który obecnie robi doktorat na AWFie w Poznaniu, to jeśli chodzi o stronę naukową, natomiast jeśli chodzi o doświadczenie, to były dietetyk Lecha Poznań, oraz obecny dietetyk Legii Warszawa. Więc zna się na rzeczy, a jego artykuły są pisane dla wszystkich, aby każdy mógł się zdrowo odżywiać :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Beckham: nie śledzę ich stron,ale na fb u co niektórych jest multum informacji, a jak chcesz ułożenia diety, to umawiasz sie na konsultację.
  • Odpowiedz
@Beckham: coś tam z wiedzy też jest, podstawy. Książki, to z bardziej specjalistycznychpamiętam, że jeden z kolegów zachwycał się panią Celejową, a zprostszych to jest Żywienie w sporcie A. Bean.
  • Odpowiedz