Wpis z mikrobloga

@gregu-: możesz napisać ile taki kotek na początku wymaga opieki i czy jest "czysty"? planuje namówić chłopaka na kicie do mieszkania za parę miesięcy i muszę mieć kilka dobrych argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karokier: najlepiej spytac kogos kto ma kota juz jakis czas ;) ja go mam od 3 dni dopiero. W sumie to on nie wymaga opieki, Kenny sam zakumal co to kuweta, gdzie woda gdzie jedzenie. Trzeba sie z nim pobawic tu i tam, i to wsio. Jak dla mnie to kot mega jest czysty. On i tak w sumie60% czasu to spi ;) a jak nie spi to aie bawi. Jak
@gregu-: dzięki za odpowiedź ;)

chodzi o to, że mielibyśmy pierwszy raz kota w mieszkaniu zamkniętego... ja miałam już koty, ale w domku i wychodziły sobie na podwórko, chłopak miał stado, ale na wsi, to się do nich nie przywiązywał tak bardzo, po prostu sobie były, u mnie to jak członek rodziny. Marzy mi się kotek już długo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@puszysty_puffin: @thewickerman88: zauwazylem to przy odbiorze kota i tez sie o to pytalem co z tym prawym okiem, to facet mi mowil ze on to przemywal i to nie schodzi i podobno wychodzi mu jego umaszczenie pod oczami bo temu kotu oczy zrobia sie na brazowo w ciagu 3 lat caly pyszczek bedzie ciemniejszy. Zabookowalem juz vet'a na jutro , takze przejrzy go specjalista i mi powie dokladnie co z
@zle_sny_rabina: wez nie mow mi nawet tskich rzeczy... To jest jakas patologia. Kk rozumiem unioslem sie, ale tez no starajcie sie mnie zrozumiec , to moj zwierzak jest ze mna teraz , i jego problem to moj problem. Ja go wyrzucac nie bede. Kocham go ;) tego glupka hehe jutro bedziemy wiedziec na czym stoimy a jesli cos jest nie tak to hodowca poniesie koszta i tyle .