Wpis z mikrobloga

Obserwuj --> #frillmag jeśli chcesz być na bieżąco :)

Ten GIF oraz Easter Egg z nowego DOOMA pokazuje, jak bardzo rozwinęła się grafika komputerowa

Pierwsza gra z serii DOOM jest do tej pory uważana za jedną z najbardziej wpływowych produkcji FPS (biorąc pod uwagę czas jej premiery). Gdy po raz pierwszy ten tytuł pojawił się na ekranach użytkowników w 1993 roku, grafika komputera nie pozwalała na stworzenie fajerwerków. Patrząc na to wszystko z 23-letniej perspektywy, oprawa wizualna DOOM’a może polerować buty dowolnym grom indie, jakie znamy na dzień dzisiejszy.

Nowy DOOM skłonił jednak twórców do stworzenia pewnej ciekawostki oraz małego Easter Egga. W pewnym momencie rozgrywki gracz jest teleportowany do oryginalnej mapy, która zadebiutowała we wspomnianym przeze mnie 93 roku. Na animacji dokładnie widać, jaki postęp przeszło modelowanie oraz sama technologia wykorzystywana do tworzenia gier.

---> http://frillmag.pl/gif-doom-easter-egg/

_________________________________________

#ciekawostkifilmowe #gry #technologia #doom #pcmasterrace #rozrywka #prywatnynotatnik
Pobierz F.....g - Obserwuj --> #frillmag jeśli chcesz być na bieżąco :) 

Ten GIF oraz East...
źródło: comment_zfRKbKFFrd46LTF0Kpax3Uc3QMzrmanl.jpg
  • 7
@FRILLMag: Powiem tak: Jeżeli tak ma wyglądać rozgrywka w nowym doomie to ja to #!$%@?ę. Obejrzałem ten 3,5minutowy filmik. Potwory czekają aż podejdziesz i je rozwalisz, jest ich garstka, zero dynamiki. ZERO Po co nam zajebiste oświetlenie, fajna fizyka, mega hiperduper grafika jak to jest #!$%@? nudne.

Uwaga. oceniam tylko po jednym krótkim filmiku, ale zawsze myślałem że takie materiały promocyjne powinny być przesiąknięte tym co najlepsze w danej grze.