Wpis z mikrobloga

@Migajaca_dioda @chuckmls
Sam soft jest naprawdę fajnie i przemyślanie zrobiony, prosty w obsłudze nie wiesza się żadnych większych problemów. Jednak niestety M$ coraz bardziej mnie irytuje swoim podejściem do mobilnej wersji OS.
Powiedzieli wprost, że nie mają zamiaru przez jakiś czas jakoś znacząco wspierać WPM i skupiają się na komputerowych kaflach.
Do tego podejście do aktualizacji... soft, który obiecali na listopad czy może nawet wcześniej wyszedł z kilku miesięcznym poślizgiem do tego
  • Odpowiedz
(ajfon to równie wielkie gunwo


@bartosz-korsak: No właśnie przeszedłem z WP na iOsa i muszę się nie zgodzić. iOs chodzi jak bajka.
A wp najbardziej mnie #!$%@?ło że jak wchodziłem do sklepu to czułem sie jak w sklepie w PRLu. Niby coś tam jest ale tak naprawdę nic niema.

A olewanie systemu przez M$ to już inna kwestia. Mieli na starcie duży potencjał ale #!$%@? to po całości ( ͡°
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda
Fakt iOS też jest bdb wykonanym systemem, jednakże mnie kompletnie odstrasza ich kosmiczna cena i dość słabe w moim mniemaniu przeliczenie cena=jakość. Przez co uważam, że Iphone jest gównem (pewnie część tego zdania wyrobiłem sobie po drodze przez widok fanbojów w cieńkich rureczkach... no ale cóż taka natura człowieka.)
Co do sklepu to już zależy od użytkownika. Ja wchodziłem do sklepu po konkretne aplikacje nigdy nie chciało mi się (po doświadczeniach
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Spokojnie, iOS będzie chodził Ci jak bajka do następnej wersji. Wyjdzie iOS 11 i zobaczysz jak Twój iPhone zacznie łapać zacinki, oraz znaczne pogorszenie jakości zdjęć, względem iOS 9.

@bartosz-korsak: W Polsce owszem. W USA kupując iPhone wiesz za co płacisz. Co to znaczy? Przykładowo, kupiłeś iPhone i niestety upadł Ci na ziemię. Zbił się ekran i ból dupy. Oddajesz go do serwisu Apple i dostajesz całkowicie nowego iPhone.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: kupiłem budżetówkę z WP, teraz już z WP10 licząc na to, że system się rozwinie i kupię sobie coś middle/high end, ale nic z tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak samo spieprzyli sprawę z HERE, które przestało praktycznie być dla WP rozwijane i kilkoma innymi rzeczami. Z bólem będę się przesiadał na Andorida bo naprawdę polubiłem ten system.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: Nawet nie żal mi podludzi wciąż kupujących lumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko jest lepsze od atrapy systemu mobilnego od MS.
Jednak każdy ma być zadowolony ze swojego urządzenia, a nie powodować aby inni byli z tego zadowoleni z tego że ty jesteś zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyjdzie iOS 11 i zobaczysz jak Twój iPhone zacznie łapać zacinki, oraz znaczne pogorszenie jakości zdjęć, względem iOS 9.


@Emporio: Toć nie trza robić aktualizacji. Ostatnią olałem na ten przykład, bo nie miała nic co by mnie interesowało.

w budżetowych telefonach tj. do 500 zł Windows Phone miażdży Androida

@Red_Devil: Nie wiem czy istnieją szaleńcy, którzy mają inne zdanie. Jeśli już to chyba tylko ludzie kompletnie bez pojęcia.
  • Odpowiedz