Wpis z mikrobloga

Polskie kanały YouTube to w zdecydowanej większości totalne gówno, na które szkoda nawet 3 sekund życia. Oczywiście, są wyjątki od reguły - Polimaty, Naukowy Bełkot, Astrofaza czy choćby nawet 5 sposobów na. Ale w większości to syf i kiła dająca raka, która niby ma być śmieszna a jest żenująca.

Przykłady? Proszę bardzo. YouTube oferuje coś takiego jak "Na czasie" czyli, jak się domyślam, najchętniej aktualnie oglądane kanały i filmiki na nich. I co ja widzę obecnie (oczywiście, tych gównianych kanałów nie subskrybuję)? Ponki, Gimper, Beksy, Fuzionek, Zapytaj Beczkę albo czy Ajgor Ignacy.

Już pomijam to jak te kanały się nazywają, ale to, jaki poziom kontentu przedstawiają pokazuje, że na YT niestety ale rządzi mentalna gimbaza, #!$%@? umysłowe i totalny brak RiGCzu.
#oswiadczenie #youtube #polskiyoutube
  • 32
  • Odpowiedz
@lampanaftowa: Nie ogarniam tych codziennych vlogów jak #rozowepaski #!$%@?ą po 40 minut co dziś zjadły, co kupiły i gdzie były. Totalny rak content. Jakby tego było mało ich goście też tam się udzielają. Fuck logic.
  • Odpowiedz
@lampanaftowa: Ja lubię jeszcze oglądać kanały @archonik. Do tego ReduktorSzumu, RS Elektronika, Mówiąc Inaczej, oraz Arlenę Witt.
Kiedy moi znajomi pytają się mnie czy oglądałem jakiś rakowy film Abstrapedałów, to ogarnia mnie żeżuncja.
Albo Ci wszyscy co w CS'a grają i ogólnie w gry. Ten OsramuXpompa, Srojo, Gimper i inni debile.
  • Odpowiedz
@Aztek2201: MC na youtube już długo, długo nie jest nagrywany, kolego. Kanały które się na nim wybily są w topce na wysokich pozycjach, ale mało kto wrzuca cokolwiek z tej gry (a jak już wrzuca, to zazwyczaj są to albo kanały małe, albo poświęcone tylko MC)

@lampanaftowa: Według mnie to największym rakiem jutuba to kanały w stylu Gimpera i Isamu - których humor zazwyczaj polega na wrzuceniu '#!$%@?'
  • Odpowiedz