Wpis z mikrobloga

Mam do was łatwe pytanie.
"Czy macie depresję"

Jest to idealne pytanie na majówkę, ponieważ wtedy człowiek się gorzej czuje jeśli nie ma pieniędzy, znajomych i cały dzień siedzi sam i tylko przegląda mirko, seriale/filmy lub gra w gry i odechciewa mu się żyć, ponieważ jego życie wydaje się takie puste.

Ps Nie #!$%@? mi, że pieniądze nie są ważne, ponieważ bez nich możecie co najwyżej iść na spacer i nawet głupiego piwa nie wypijesz (A do tego w moim przypadku nie wyleczę się szybko z wypadku, bo dzięki pieniądzom mógłbym iść prywatnie)
Pss Biorę już od tygodnia leki na krzepliwość i za tydzień się dowiem czy krew się rozrzedziła

http://hacerking.blogspot.com/2015/01/depresjasia-umysu.html

#depresjahacera #depresja #rozowepaski #niebieskiepaski #feels
hacerking - Mam do was łatwe pytanie. 
"Czy macie depresję" 

Jest to idealne pyta...

źródło: comment_IEhL9jbKkyh6KRpoAhdTUTQHwgGUBogY.jpg

Pobierz

Masz depresję?

  • Tak 28.5% (160)
  • Nie 38.1% (214)
  • Czasami 33.3% (187)

Oddanych głosów: 561

  • 19
Jest to idealne pytanie na majówkę, ponieważ wtedy człowiek się gorzej czuje jeśli nie ma pieniędzy, znajomych i cały dzień siedzi sam i tylko przegląda mirko, seriale/filmy lub gra w gry i odechciewa mu się żyć, ponieważ jego życie wydaje się takie puste.


@hacerking: Cały dzień siedzę na mirko/gram w gry/oglądam seriale/uczę się/od czasu do czasu wybiorę się gdzieś rowerem i nie czuję, że moje życie jest puste. Deal with it.
@hacerking: wyjdź do ludzi, weź się za robotę, zacznij podróżować, znajdź sobie hobby, poznaj innych ludzi z tym hobby, zacznij trenować, idź na siłownię, kup rower, zmień coś w swoim życiu a nie depresja, tak jak ktoś wyżej napisał - to wymówka dla leni i mięczaków. Sorry ale taka jest prawda - siedzisz i rozkminiasz swoją "depresję" gapiąc się w komputer.. Dlaczego marnujesz swój czas? Tyle fajnych rzeczy które można robić,
@nihon: Nie no jasne bo przecież choroba wyklucza całkowicie z życia spolecznego trzeba siedzieć w domu i zamulać. Ludzie nie takie rzeczy przechodzili i funkcjonuja normalnie - ba, maja pasje które pomagają im w normalnym funkcjonowaniu. To wszystko da się ogarnąć tylko trzeba chcieć a problem polega na tym ze na mirko co chwila któryś się chwali swoja depresją jakby to bylo jego osiągnięcie. W pewnym momencie depresja stała się"modna" ??
@Longan: widocznie nie rozumiesz jak ciężko funkcjonować chorym ludziom wśród zdrowych. Dochodzi tu też kwestia otoczenia i polskiej mentalności. Tym bardziej, jak się jest młodym - wszystkim w głowie tylko imprezy i chlanie. Nie każdy ma szczęście posiadania świetnych przyjaciół wokół, czy życia w fajnej rodzinie. Poznać nowych ludzi? No jasne, na pewno się uda komuś z depresją, gdy typowe dla tej choroby są problemy z pamięcią i koncentracją. W dodatku