Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mam zamiar zrobic sobie kurs Autocada albo Solidworksa. Znam oba programy lecz tylko podstawy. Wykonywalem proste projekty podczas studiów. Ktory bedzie bardziej przydatny jezeli chodzi o mechanike i budowe maszyn. Polecacie jakies miejsca w Warszawie gdzie odbywaja sie takie szkolenia. Czy po ukonczeniu takich kursów dostaje jakis certyfikat ktorym mozna pochwalic sie w CV?
#inzynieria #praca #cad
  • 7
  • Odpowiedz
Ja na Twoim miejscu wybrałbym solidworksa. Inventor to też niezła opcja. A co do autocada to wydaje mi się że samemu dasz rade nauczyć się tego programu bez szczególnych trudności, więc na Twoim miejscu poświęciłbym czas i pieniądze na doskonalenie umiejętności w ww. programach.
  • Odpowiedz
@CoverMe: Soldiworks/Inventor - Autocad to już przeżytek. Jeśli robiłeś jakieś projekty i radzisz sobie całkiem nieźle to lepiej poszukaj książki. Ostatnio zmienialiśmy program w firmie z Inventora na Solidworksa i wysłali nas na szkolenie. Strata czasu( poziom podstawowy). A do tego wszysko to to przerabianie podręcznika do Solidworksa.
  • Odpowiedz