Wpis z mikrobloga

@wielomianek: nie polecam, #!$%@? się nauczysz informatyki żeby móc pracować jako informatyk, same pierdoły tak naprawdę musisz wkuwać przez które nie masz czasu na normalne programowanie, więc odpuść sobie, ja żałuję bardzo, no ale muszę skończyć bo już zacząłem
@wielomianek: w ogóle nie polecam informatyki na studia, zobacz sobie syllabus agh, programowanie tak naprawdę zaczyna się na licencjacie/inżynierze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przez 2 lata wkuwasz takie rzeczy jak prawo ohma, rachunek rozniczkowy, logike i jakies #!$%@?, na infie to tylko papierek sie liczy, juz lepiej idz na jakies zaoczne gdzie lajtowo dostaniesz papierek, bo tak naprawde licza sie umiejetnosci, a nie to ze potrafisz
@wielomianek: @matrix929: zresztą, o jakich Ty podstawach mówisz? nie będę mówił nazwiska ale typ od programowania w javie kazał nam pisać programy w JCreator, więc o czym my tu gadamy... na programowaniu w c++ pisaliśmy gotowce i tak naprawdę nikt nic nie wymagał... to już #!$%@? takie coś, trzeba samemu robić, a tak to czas tracimy na #!$%@? na uczelnie, zdawanie egzaminow, jakiś zaliczeń robić które można o kant #!$%@?
@master_: nie sądzisz że lepiej celować jak najwyżej? Myślenie abstrakcyjne jest mocno przydatne w informatyce, myśląc tak jak ty to w programowaniu nic Ci się nie przyda z zagadnień teoretycznych
@master_: ucząc się teorii samemu zejdzie ci na naukę 2 razy więcej czasu, nie mówiąc o tym że na 90% nie będzie Ci się chciało. Nie chcę się sprzeczać, mam kilku znajomych na informatyce na AGH i jakoś każdy sobie chwali, każdy pracuje w zawodzie, prawie na każdych studiach są jakieś przedmioty bezsensowne lub bezsensownie prowadzone