Wpis z mikrobloga

@Wiceps: jak więc działają wykopowe boty znajdujące najlepsze komentarze? Sortowania przy pobieraniu nie ma, więc trzeba przeglądać ręcznie. Co więc zrobić - odpalać bota co kilkanaście minut i pobierać komentarze na bieżąco? :/
  • Odpowiedz
@surma: zapytanie z 16 linii... ile zwraca Ci wpisów? Ja przy podobnych dostaję tylko 25 i właśnie w tym jest problem. :(
  • Odpowiedz
@surma: już napisałem na kontakt w tej sprawie. Dostałem informację, że "przekazali pytanie do działu technicznego". :P
  • Odpowiedz
@rss: 25 to standardowy rozmiar strony w API. Kolejne strony mozna pobierac dokladajac page/numerStrony. Nie ma możliwości pobrania wszystkich stron razem, ale niektóre zasoby mozna przez użycie perpage/liczba zmusic do innej liczby rekordów. Ta liczba to musi byc cos z puli 25, 50, 75, 100 a samych widokow nie ma za wiele. Czemu tak? Zeby ograniczyc czas wykonania requstu, ilość wypychanych danych i utrudnic wyciagniecie wszystkiego za jednym zamachem.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: dzięki za odpowiedź. :)

page
jest tylko wspomniane bez opisu w dokumentacji, natomiast o

perpage
nie ma ani słowa (stąd moje pytanie). Możecie zignorować moje zapytanie na kontakt. :)
  • Odpowiedz
@rss: perpage dodaliśmy kiedyś w kilku miejscach na czyjąś prośbę, stąd pewnie jego brak. Kiedyś może zmobilizujemy się na tyle, żeby to był globalny parametr API i działał na wszystkie zapytania...
  • Odpowiedz