Wpis z mikrobloga

mam pytanie. mam na telefonie video w formacie .mov i chcę je przenieść na dysk na komputerze, ale przy przenoszeniu pojawia się błąd, że parametr niepoprawny. zależy mi, żeby to przenieść, bo to nagrania z koncertu. jak to zrobić? przenoszę z iPhone'a na Windows 8.1.

#pytanie #ios #windows
  • 15
@jabl: mam iTunesa, ale zgrywam ręcznie pliki, bo sobie robię selekcję do konkretnych folderów. iTunes używam tylko do wgrywania muzyki NA telefon. w zakładce "Filmy" tego nie ma zresztą.
@vasil: ale czemu obwiniasz iOS, a nie Windowsa, skoro to Windows ma problem z zapisaniem tego video na dysk? :) na telefonie mi się normalnie odpala. to Windows ma problem.
@SScherzo: bo ios to głównie problemy robi i jak zaczniesz programować zrozumiesz dlaczego gardze ta marka,która jawnie rucha użytkownikow,a oni nadal się cieszą. kwestia czy to Windows to wątpię,bo Windows z natury pobiera sobie z sieci jak coś mu brat. zabezpiecza się na idiotowe zabawy, co jest raczej sprzyjające ku nie ogarnietym. aż za bardzo. ja zawsze każde jabłko krakowalem
@vasil: może by pobrał, gdyby nie to, że zablokowałam automatyczne aktualizacje i pobieranie, żeby mi 10 nie wcisnęli jak odejdę od kompa na godzinę.

problem jest taki, że te filmy są ze Snapchata i tylko tych nie chce przerzucić, inne kręcone zwykłą aplikacją aparatu się przenoszą bez problemu.

jak zaczniesz programować zrozumiesz dlaczego gardze ta marka


a ja nie gardzę żadną i nie mam takiej potrzeby. problem z przerzuceniem pliku ze
@SScherzo: odpal programy na maca to dopiero pdk
no niestety to co oferuje Apple teraz to często sam mógł programista napisać. my 3 lata temu chcieliśmy do portu audio dostać się by zrobić wtyczkę, która teraz się chwali Apple. żalosna polityka. wstyd, a nie firma co blokuje rozwój,by potem wciskać kit.
a to co masz to może być albo zapisane gdzieś gdzie on tego nie widzi albo właśnie samo urządzenie nie
@vasil: nie miałam okazji korzystać z Macbooka żadnego, więc się nie wypowiem, tym bardziej, że nie planuję nawet zakupu, bo wracam do #pcmasterrace po paru latach korzystania z laptopa ;)

telefon i Windows te pliki widzą, bo normalnie widnieją one w folderze, tylko problem jest przy próbie przeniesienia ręcznie, bo wyskakuje błąd. i błąd wyskakuje na komputerze. ja nie wiem, co jest przyczyną, ale podejrzewam, że rozszerzenie tego video, którego nie