Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę zakupić GTX-a 960 4 GB. Pytanie tylko jakiego producenta, żeby nie przepłacić, być zadowolonym i w razie czego był w miarę ogarnięty serwis. Ktoś coś? Na pewno są tu jacyś posiadacze i eksperci, także słucham Państwa. :)

Windforce jest za lekko ponad 700 zł, Asus już koło 800, Msi 850 zł.

#gtx960 #geforce #kartygraficzne #komputery #pc #pcmasterrace
Pobierz weeden - Mirki, chcę zakupić GTX-a 960 4 GB. Pytanie tylko jakiego producenta, żeby n...
źródło: comment_zgYoydP2DeJv8LtMLEW8iUXy07fOFlPi.jpg
  • 18
@epi: Pytanie jeszcze czy moja płyta ją obsłuży. :P MSI H61M-P20. Nie, no w sumie PCI-e 3.0 jest, więc spoko chyba. A wezmę mniejszą kartę na pewno. Zdjęcie poglądowe tylko.
Widzę, że cały czas inwestujesz w swojego blaszaka, to dobrze. ;) Miałem styczność z kilkoma GTXami 960 i najbardziej odpowiada mi produkt ASUSa. Głównie ze względu na gabaryty i pół pasywne chłodzenie. Płyta spokojnie da radę. Jak dobrze pamiętam to masz jakiegoś i5 na 1155? Zadam jeszcze pytanie typowe dla elektroda.pl -zasilacz dobry czy jakieś chińskie gówienko?
@RITI: Ooo, cześć. :)
No nad tym Asusem się zastanawiam najbardziej. Tylko on jest dość duży, a blaszaka mam w rozmiarach mini.
Taak, mam i5-3470 na chipie 1155. No zasilacz to jest kurde według mnie no name 520 W, niestety nie pamiętam jak się nazywał. Poszukam tu na laptopie w pracy, może mam jakieś zdjęcia tego cudaka, to podeślę jak się nazywa. ;)
No cześć. ;) Duży to jest GTX 970 od Gigabyte. :D Do takiego zestawu wystarczy w zupełności porządny 400W zasilacz. Pod pełnym obciążeniem pewnie nawet 300W nie przekroczysz. ;) Wartości na dziwnych chińskich tworach są sporo zawyżone, więc tym, że zasilacz jest w stanie zaoferować 520W to bym nie wierzył. ;) Ta karta powinna Ci się zmieścić w budzie ona nie jest aż taka długa, z tego co pamiętam trochę ponad 20cm.
Ta karta powinna Ci się zmieścić w budzie ona nie jest aż taka długa, z tego co pamiętam trochę ponad 20cm.


@RITI: To ma tyle, ile długość mojej płyty głównej. :D Najwyżej powyginam blaszki w szufladkach. Chyba wezmę tego ASUS'a wtedy. To chłodzenie mi się też podoba. Do karty biorę też Crucial MX200 250 Gb, więc maszyna już powinna trochę latać. :P

A co do zasilacza... Nie muszę się chyba bać
@weeden: Jeśli masz miernik to sprawdź sobie podstawowe linie pod obciążeniem. Większość ludzi najbardziej oszczędza na PSU, a wystarczy kupić mniejszy 400-500W ze sprawdzonej firmy i ma się spokój na kilka lat. Ja za swój dałem dość gruby hajs w 2007r i do dziś go nie zmieniłem. BQT ma się dobrze, tylko wentylator zaczyna troszkę hałasować. :) Zasilacz potrafi umrzeć nagle, a jak jest gówniany to razem z nim umiera zazwyczaj
@RITI: Na razie zasilacz działał jak trzeba, nie było żadnych problemów. ;) Oo, co do obudowy dam Ci znać jutro wieczorem jak będę miał już sprzęt u siebie. Jak byś miał jakąś ładna to bym się pewnie skusił, ale nie chciałbym Cię kłopotać z targaniem np. na pocztę, wyczekiwaniem w kolejce itd. Myślę, że wejdzie spokojnie, bo z dołu jednak miejsce jest, nie dużo, ale powinno dać radę. Chyba wejdzie ta
@weeden: Obudowy w większości są stare i pożółkłe, ale nie bój, takiej Ci nie proponuję, mam jedną, która siary nie robi. Jest jednak srebrna więc nie wiem czy przypadnie Ci do gustu. Muszę coś z tymi budami zrobić, prawdopodobnie pójdą na złom, więc mogę oddać jedną za free. ;) Raz na jakiś czas odwiedzam pewną firmę na Zielonej więc do Polo mam rzut beretem, mogę Ci przy okazji podrzucić budę jak
@RITI: Świetnie mnie wystalkowałeś. :D Ee, jak srebrna to będzie do wzmacniacza świetnie pasować. ;)
Podeślij foto, po co ma się zmarnować. ;) Zobaczę w domu czy jest kostka, ale wydaje mi się mocno, że jest. Jest jakaś przejściówka jak co?