Wpis z mikrobloga

@vind: wszyscy czuli że będzie inba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Natomiast dla mnie negatywnym zaskoczeniem jest fakt że Uber w Łodzi to kwestia miesięcy, co moim zdaniem słabo pasuje do tej prezentacji gdzie była mowa że w Warszawie udało się w miesiąc. I to jest jak dla mnie jeat argumentem żeby tej usługi nie korzystać bo Łódź traktuje się jak jakieś państwo trzeciego świata.
@duncanidaho2: wiesz, w Warszawie udało się w miesiąc jednak i pracownicy mieli mniej na głowie, i pewnie opłacalne to na początku nie było. Obecnie to już jest o wiele wieksza spółka i w sumie jak dla mnie całkiem normalne że kilka miesięcy. W Warszawie w miesiąc udało się rozpocząć, a tutaj chcą wejść na rynek jako juz pelnoprawna, duża, rozwinięta firma. Zorganizowanie biur, znalezienie doświadczonych ludzi do pracy, znalezienie, zatrudnienie, przeszkolenie
@vind: Wydaje mi się że wraz z rozwojem przedsięwzięcia ekspansja staje się łatwiejsza a nie trudniejsza, choćby ze względu na znajomość zapisów prawnych dla danego kraju, język samej aplikacji, wsparcie prawne czy choćby kadrę która może przeszkolić następnych pracowników.
@duncanidaho2 staje się łatwiejsza, jednak uber w Łodzi chce wystartować od razu na tak wysokim pułapie jaki jest obecnie w innych miastach, a tam rozwój trwał wiele miesięcy. Im z pewnością też zależy żeby rozwój był jak najszybszy wiec domyślam się, że tyle czasu jest im faktycznie potrzebne.