Wpis z mikrobloga

Możecie napisać jak wygląda kwestia wolnego miejsca w #iphone #iphone6 16GB na dzień dobry?

Czy jest sens bawić się w tą wersję z 16GB?
Czy wygląda to tak samo jak w #iphone4s z 8GB, że po instalacji kilku apek i zrobieniu zdjęć na nic nie starcza?
  • 15
  • Odpowiedz
@empe: zaraz sie zleci banda ludzi, ktorzy beda krzyczec, ze iP 16gb to za malo, ale jak ich zapytasz co takiego trzymaja w pamieci telefonu, ze taka pojemnosc to za malo, to ci odpowiedza, ze sami nie wiedza. ale to malo i #!$%@?.

imo 16gb jest ok.
  • Odpowiedz
@empe: Jeśli ktoś nie trzyma kilku giga muzyki i nie gra w jakieś konkretne gry to 16GB wystarczy. Po prostu raz na miesiąc może dwa będziesz musiał zgrać zdjęcia.
  • Odpowiedz
@empe: Jeśli masz zamiar robić dużo zdjęć, a przede wszystkim kręcić dużo filmów to 16GB szybko się zapełni. Chyba, że nie będziesz trzymał tego na komórce tylko na iCloud i wykupisz 50GB pojemności za dolara miesięcznie. Ja kupiłem SE 64GB i ani trochę nie żałuję. iPada Mini mam 16GB. Nie mam na nim prawie wcale zdjęć, żadnych filmów, jedynie trochę softu i kilka gierek (ale małych, duże pousuwałem, bo brakowało
  • Odpowiedz
@AvantaR: Dzięki za info.
Ja również doszedłem do wniosku, że 16 GB to w moim przypadku będzie za mało co nie zmienia faktu, że dla większości użytkowników będzie to wystarczająca pojemność.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedź.
  • Odpowiedz
@empe: No ja dość dużo podróżuję i o ile codzienne foteczki i filmy mógłbym zgrywać, o tyle np. czasem nie mam kilka dni dostępu do netu, a fotki się robi :)
  • Odpowiedz
Nie czytam nawet poprzednich komentarzy. Mowię jak jest. Najwiecej miejsca zajmuje mi galeria( zdjęcia, filmy), mam to w chmurze, wiec mam prawie 7 Gb wolnych.
  • Odpowiedz