Wpis z mikrobloga

Kto szuka bardzo taniego smartfona do prostych czynności to przypominam że dzisiaj o godzinie 11:00 do wyrwania na Everbuying jest Amigoo H2000 za 29.99$ + możliwość wykorzystania punktów (do 30% można zbić cenę) + 8% zwrotu na GA.
http://www.everbuying.net/promotion-2016-AMIGOO-H2000-Flash-Sale-special-172.html

Mój Amigo wyrwany tydzień temu jest już w Brukseli, więc pewno za tydzień będę go już miał w rękach.
#gearbest #everbuying #aliexpress #banggood
  • 31
@kibiklops: bądź tak łaskaw i dopisz o której godzinie ile sztuk jest do sprzedania i jak trudno jest się wstrzelić pomiędzy boty. Bo dla większosci ten telefon jest po USD $ 49.99
@widmo82: Jakie boty znowu? Jest godzina napisana, a sztuk jest tyle że jeżeli jesteś zainteresowany to na pewno się załapiesz. Tydzień temu 15 minut po 11 były telefony jeszcze dostępne w tej cenie (trzeba sprawdzać też dostępność w innych kolorach)
@trollasek: Też cały czas się zastanawiam, ale trochę mnie zniechęca fakt że nie ma tam wymiennej baterii i firma mało popularna więc jak będzie lipa z telefonem to ciężko będzie to sprzedać
@kibiklops: 512mb ram i 4.5cala z gigantycznymi ramkami... Trochę telefon z innej ery, nie wiem czy nie mniej funkjonalny niz samsung za 60zl, ktory moze upasc i nie zawiesi sie przy wlaczaniu ksiazki telefonicznej, ale to juz subiektywna opinia
@kibiklops: nawet mnie nie osłabiaj bo zalicytowałem tego thora i w sumie żal mi anulować zamówienia bo wyszedł mnie 89$. mam nadzieje że będzie ok a jak nie to zawsze można spór założyć i odzyskać jakąś część lub odesłać.
chyba że @trollasek go kupi ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kibiklops: bateria 2800 powinna na dzień normalnego użytkowania wystarczyć jak nie będzie żadnych drenaży itp a aparat będzie kicha, ziarno i słabe zdjęcia wieczorem i w nocy. ja to już wiem bo jedno i to samo gówno wkładają do tych telefonów. tak jak się znalazł kontener czy dwa paczek malezyjskich tak oni znaleźli kilka kontenerów aparatów z przekonaniem kilku lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kibiklops: W tej cenie to nie ale za 40$ praktycznie co tydzień masz gdzieś promocje na telefony typu Homtom HT7 , HT3 ,doogee x5 itp. Po za tym z tym procesorem możesz mieć problem z nawigacją.