Wpis z mikrobloga

Kto szuka bardzo taniego smartfona do prostych czynności to przypominam że dzisiaj o godzinie 11:00 do wyrwania na Everbuying jest Amigoo H2000 za 29.99$ + możliwość wykorzystania punktów (do 30% można zbić cenę) + 8% zwrotu na GA.
http://www.everbuying.net/promotion-2016-AMIGOO-H2000-Flash-Sale-special-172.html

Mój Amigo wyrwany tydzień temu jest już w Brukseli, więc pewno za tydzień będę go już miał w rękach.
#gearbest #everbuying #aliexpress #banggood
  • 31
  • Odpowiedz
@widmo82: @trollasek: @smyl: @jacke55:
Telefon Amigoo H2000 dotarł wczoraj do mnie. Po pierwszych minutach zabawy jestem nawet całkiem zadowolony gdyż okazało się że telefon posiada gesty i ma również wybudzanie podwójnym puknięciem. Wygląda całkiem ładnie do tego z telefonem jest silikonowa nakładka ochronna na telefon. Dodatkowo bardzo pozytywnie zaskoczył mnie mikrofon - rejestracja dźwięku jest bardzo ładna i wyraźna. Aparat fotograficzny lipny. System trochę przymula, ale jest lepiej
  • Odpowiedz
@widmo82: Za taką cenę jak kupiłem (90 zł) jakość jest bardzo dobra. Dzwoni, smsuje, nawiguje, po internecie umożliwia surfowanie. Zobaczę jeszcze jak bateria będzie trzymać.
  • Odpowiedz
@trollasek: Bateria przy 3 godzinach rejestracji śladu GPS i sporadycznej zabawie w necie przez WiFi wytrzymała jakieś 40 godzin.
System trochę się przymula i przywiesza, ale Strava, Locus, Aliexpress działają i nic się nie "wywala"
  • Odpowiedz