Wpis z mikrobloga

@sin89: Jak wszędzie, ludzie są różni. Generalnie są bardziej bezpośredni niż Angole i bardziej wyluzowani niż Amerykanie. Strzelam, że kumpel był na wize studenckiej i był zawiedziony tym, że ludzie mają w dupie jego dyplomy i referencje. Niestety, taki to kraj, w którym "na jakiej jesteś wizie" to standardowe przywitanie polaczków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lemkoo: znajomi którzy mieszkają tam już koło 20 lat mogą mi załatwić taka prace na farmie u ich znajomego :P pytam czy jest sens bo być cyganem który tylko pracuje i nie korzysta z uroków Australii to nie chce, mógłbym oczywiście jechać na wizę studencka ale wszędzie jest rożne #!$%@? i nie wiem czy rzeczywiście mogę sie tam utrzymać za pieniądze zarobione w ten sposób. Język jakoś znam.
  • Odpowiedz
@lemkoo: jake wymogi są dla tej wizy? Jaką uczelnię skończyłeś i jakie doświadczenie? Ile punktów z angielskiego? Pracę musisz znaleźć przed aplikowaniem o wizę?
  • Odpowiedz
@yeloneck: hej. Jestem na tej samej wizie. Zerknij na kanal "serafy w australii" na yt. Chyba 6 czy 7 film od konca opowiadam o calym procesie zdobywania wizy.

@lemkoo witamy na pokladzie. Pozdrowienia z Brisvegas!
  • Odpowiedz
@yeloneck: wymogi sprawdź sobie na www.immi.gov.au, to się często zmienia więc nie chce Ci przekazywać nieprawdziwych informacji. Co do uczelni to jeden z uniwerków w UK + 4lata doświadczenia (przy wyjeździe); 10ptk z ang (IELTS 7.0); pracy nie potrzebujesz aby dostać tą wizę, a ja swoją pierwszą pracę dostałem na jakieś 4tyg. przed wylotem i do tej nie mam zamiaru zmieniać, bo jest OK.

@Seraf: Dajcie znać jak
  • Odpowiedz