Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, czas na moje pierwsze #rozdajo
Nie jestem jakoś bardzo interesowny ale byłoby miło gdybyście zrobili coś oprócz plusowania. Na końcu szczegóły co to takiego.

Mam do oddania #zadarmo (płacę za przesyłkę) dość ciekawą rzecz związaną z #motoryzacja #samochody i może trochę #detailing
Jest to New Car Smell by Chemical Guys - zapach "nowego auta" w płynie, do mieszania z wodą w dowolnych proporcjach. Pochłania także obce zapachy w samochodzie.
Kupiłem żeby sprawdzić czy jest to faktycznie zapach nowego auta. No i nie wiem co sądzić. Na pewno nie ma to takiej kompozycji zapachowej jak te zawieszki i płyny co są w normalnych sklepach. Na pewno bliżej temu do prawdziwego nowego auta, ale mi osobiście nie podszedł jakoś tak, żeby używać na stałe. Może to przez "generyczny" zapach mojego samochodu.

Zapach jest ledwie napoczęty (fotka w komentarzu) - wlałem trochę do buteleczki i zmieszałem z wodą. Prawda jest taka, że to co jest w butelce powinno wystarczyć na przynajmniej tyle ile... samochód. Zapach JEST intensywny.

Ok, to teraz to o czym wspomniałem wcześniej.

Byłoby świetnie (ale nie będę przecież weryfikował), gdybyście wspomogli mnie przy tworzeniu mojego portalu i kanału YT.
Od jakiegoś czasu prowadzę #carburator czyli stronę carburator.pl oraz kanał YT

Żeby mieć dostęp do parków prasowych lub nawet aut demo, potrzebuję zasięgów, cyferek, liczb. Niektórzy są chętni do współpracy, inni mniej. Jedni patrzą tylko na cyferki, inni nie tylko.
W każdym razie rzucając lajkiem na facebooku:
https://www.facebook.com/carburatorcars/

lub subując na YouTube:
https://www.youtube.com/carburatorcars

Możecie pomóc mirkowi robić w wolnym czasie to co lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiem, że rynek jest przesycony, ale ja traktuję to jako dobrą zabawę, przy okazji uczę się sporo Wordpressa, YouTube i takich tam. Jest fajnie.
Zróbcie jedno albo drugie albo obie te rzeczy. Będę wdzięczny. Jak nie zrobicie to też losujecie, no trudno, co zrobisz
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecuję odwzajemnić serdeczność exclusive mirko contentem pod tagiem #carburator jeśli projekt będzie mi się fajnie rozwijał.

Losowanie oczywiście #mirkorandom, jutro wieczorem
Pobierz macq2309 - Dobra Mirki, czas na moje pierwsze #rozdajo
Nie jestem jakoś bardzo inter...
źródło: comment_ZaTWukcPUAVRE1bZLqKlcR074WW86vhb.jpg
  • 14
@macq2309: szkoda, że nie sprzedajesz na kosmetykaaut.pl bo ostatnio właśnie myślałem, żeby przetestować ten zapach. Próbowałeś już Stripper Scent? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moler: @Ra_V: nie, a to jakiś popularny zapach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie trochę zaniedbałem czyszczenie samochodów ostatnio, mimo, że bardzo lubię, część kosmetyków mi się pokończyła a z zapachami przestałem kombinować.
Edit: ok, przypomniałem sobie, że sam kiedyś szukałem tego cg strippers scent zeby zobaczyć jak pachnie
@macq2309: Jak chodzi o kosmetyki to ja kupuję przeważnie używki na kosmetykaaut.pl. Auto więcej stoi niż jeździ, bo tylko na dojazdy na uczelnię albo jak mi się nie chce tramwajem tłuc przez miasto. Warto się zarejestrować bo wiele sklepów daje jakiś mały rabacik dla użytkowników forum
@Ra_V: hmm chyba taki zwykły plastik jak w zabawkach, jakaś delikatna nuta mentolu może.
Dziwny zapach, który robi się coraz bardziej neutralny z czasem i staje się przyjemny w miarę siedzenia w nim. Generalnie dobrze jest też go mocno rozcieńczyć na początku i w miarę potrzeby dolewać do roztworu.
@macq2309: to będę musiał sprawdzić. Poczekam na wyniki, jak nie to jutro idzie zamówienie. Przez ostatni rok używałem tych puszek california scents. Wiśnia i żurawina, jak ktoś nie zna - polecam, mi się już znudziły