Wpis z mikrobloga

Logika moich sióstr mnie rozwala (mam ich 5), jedna z nich użala się na ból kolana, więc wybrała się do lekarza, lekarz stwierdził, że powinna schudnąć, żeby nie obciążać stawu i teraz siedzą wszystkie 5 i rozprawiają nad tym jaki z lekarza gbur, że jak w ogóle mógł zasugerować coś takiego i jaka to Ona nie jest zgrabna. WTF

#logikarozowychpaskow
  • 66
  • Odpowiedz
@Jezykkk: Raz lekarz powiedział mi że mam schudnąć bo w tabelce jestem już na granicy wagi prawidłowej, ale on sam od lat ma zadbany mięsień piwny. Przykro mi się wtedy zrobiło i Twojej siostrze pewnie też :( Najpierw nastąpiło wyparcie, ale jeśli to prawda to całkiem możliwe że za tydzień dwa gdy emocje opadną postanowi jednak wpłynąć na to, jaki numerek pokazuje waga.
  • Odpowiedz
Raz lekarz powiedział mi że mam schudnąć bo w tabelce jestem już na granicy wagi prawidłowej, ale on sam od lat ma zadbany mięsień piwny.


@ZeszytWKratke: i na pewno o tym dobrze wie, ciebie oceniał od strony medycznej i poczuwając się w obowiązku lekarskim poinformował o tym, co najlepsze dla twojego zdrowia, ale nie kuźwa, gbur i cham. Jakoś gdy ktoś ma niedowagę i mu się o tym mówi to
  • Odpowiedz
@tajemniczygosc:
1. Nie napisałam nigdzie ani gbur, ani cham
2. Wyjaśniłam dlaczego, Twoja siostra ma kompleksy dlatego wypiera ten komentarz. Jest zła albo smutna (na siebie - bo jest gruba i wcale jej się to nie podoba) i okazuje złe emocje wylewając żale na lekarza. Jak już ponarzeka i poczuje się lepiej pewnie zrobi coś by jednak schudnąć.
  • Odpowiedz
@Jezykkk: takie zachowanie kobiet jest wręcz normą.
U mnie w gminie była wręcz afera tego stopnia, ze chciano lekarza z ośrodka zdrowia wyrzucić.
A za co?
Ano przyszedł na wizytę domową do starszej pani z ciezką niewydolnościa płuc, POCHP itp schorzeniami, a u niej w pokoju na stole popielniczka pełna petów, palce zółte od palenia i wszystkie inne oznaki, ze ona ciągle pali i wpędza sie tym do grobu.

Lekarz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jezykkk: Mi lekarz w podstawówce powiedział, że jestem już otyła, nie zapomne tego never ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mimo, że teraz waze normalnie
  • Odpowiedz