Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Dzisiaj pierwszy raz na własne oczy widziałem ofiarę śmiertelnego niestety w skutkach wypadku samochodowego. Kierowca ciężarówki i drzewo które zmieliło pół kabiny.. Przerażający widok.
Myślałem że po obejrzeniu dziesiątek zdjęć w internecie takie sceny już mnie nie ruszają ale gdy zobaczyłem nienaturalnie ułożone zakleszczone ciało momentalnie przyszył mnie gorąc. Siedzę teraz w domu i cały czas wbity mam w banie obraz tego zakrwawionego biedaka.

Jedna sekunda, jeden błąd i #!$%@?, nie ma cię na tym świecie. Współczuję rodzinie, która dostała dzisiaj bardzo smutną wiadomość.

Nie wiem czy strażacy wydobyli ofiarę w jednym kawałku :(

foto z regionalnego portalu informacyjnego
#wypadek #feels
anas_lex - #!$%@?. Dzisiaj pierwszy raz na własne oczy widziałem ofiarę śmiertelnego ...

źródło: comment_9GVNR9ubKNHUniGL2gP1iBx31t8nfdIK.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
Kiedyś pod pociąg którym podróżowałem rzucił sie człowiek. Nieświadomy tego co sie stało wyjrzalem przez okno i na prawdę długo nie mogłem zapomnieć tego co leżało max 10m ode mnie. Tak sie wydaje ale takie rzeczy długi czas siedzą w głowie.
  • Odpowiedz
@anas_lex: Miałem dzisiaj podobnie, tylko że w tym drugim kierunku, bo udało mi się pomóc człowiekowi w stanie agonalnym w trakcie zawału serca. Pomogłem jednemu człowiekowi, a mam wrażenie jakbym uratował cały świat. Tak mało nam brakuje do zejścia a wystarczy czasem nie być obojętnym.
  • Odpowiedz
@anas_lex: Dzieki. Jakoś tak nie mogę iśc spokojnie teraz spać. A wam Mirki polecam kupić maseczki do resuscytacji i jednorazowe rękawiczki i wozić w apteczce samochodowej, bo sam widok nie jest przyjemny a co dopiero sam akcja. Horror niestety, ale jak nie masz wyboru to jedziesz.
  • Odpowiedz