Wpis z mikrobloga

Mirki, dostałem dzisiaj pierwszą podwyżkę w życiu! Może i niewiele bo 400 zł brutto, ale po pierwsze: nie spodziewałem się, po drugie: nawet o nią nie prosiłem. Pierwsza praca w życiu, zarobki sporo ponad moje potrzeby, więc motywacyjnie bardzo na plus. Cieszę się bardzo, od razu dzień lepszy (ʘʘ)

#chwalesie #pracbaza #korposwiat
  • 37
  • Odpowiedz
Podwyżki nie motywuja pracowników


@Usurper: @wuut

W niektórych przypadkach zgodzę się. Po pewnym czasie człowiekowi nie robi różnicy czy zarabia tysiąc więcej, czy mniej. Zaczynają się liczyć wyzwania, osiągnięcia, zostawienie po sobie znaczącego śladu w firmie itd.
  • Odpowiedz
@illuminati23: następnie to niestety powrót na studia we wrześniu, więc do pracy pewnie wrócę dopiero w przyszłym roku... trochę mi szkoda bo fajna praca, ale z drugiej strony nie chcę zawalić tych dwóch lat nauki :D
  • Odpowiedz
@avangarda: pewnie jak zacznę się czuć pewnie w tym co robię to może dojdę do takich wniosków. w sumie i bez tej podwyżki codziennie chętnie przychodziłem do pracy bo ciągle uczę się czegoś nowego/ciekawego i to też mnie w jakiś sposób motywuje :)
  • Odpowiedz
@RocketQueen: To IMO standardowy zarobek w IT, bo pewnie to Cię "zastanowiło" : )
@wuut

codziennie chętnie przychodziłem do pracy bo ciągle uczę się czegoś nowego/ciekawego i to też mnie w jakiś sposób motywuje :)


I życzę żeby to się prędko nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@Blaskun: no właśnie nie, ogromne korpo here ( ͡º ͜ʖ͡º)

@avangarda: ten poziom przychodzi bardzo późno, raczej niewielu do niego dochodzi. Przestałem na to zwracać uwagę kiedy moja pensja miesięczna osiągnęła poziom mojego rocznego dochodu z początków kariery jeszcze u Januszów biznesu ;)
  • Odpowiedz