Wpis z mikrobloga

Hej,

Jest sobie akcja "Łap jaja", która promuje profilaktykę raka jąder. Istny #rakcontent. Kto nie widział ten klika w link http://lapjaja.pl/ .

Chciałbym wręczyć ulotki z tego tematu kolegom na uczelni, gdzie studiuje, aby ratować świat, studentów i kolegów. Chciałbym więc zakupić kilka takich ulotek. Mam na to 50-80zł. Jest to - wydaje - się za mała ilość do drukarni w kolorze, aby to jeszcze wyglądało jakoś (mylę się?), a na większą studencka kieszeń nie pozwala. Stąd mam propozycje, aby zorganizować zbiorowe zamówienie na ulotki. W Warszawie, albo gdzieś dośle się.

Kto chce ulotki "Łap jaja" i po ile zrzutka? Można będzie je wręczyć znajomym, albo też odwiedzić jakąś uczelnie.

Kontaktowałem się z organizatorem, więc projekt graficzny zapewniony:

my nie jesteśmy w stanie wydrukować ulotek, ale z przyjemnością możemy przekazać materiały graficzne do druku, potrzebowalibyśmy jedynie specyfikacji od drukarni.


#siedlce #warszawa #lapjaja #rakjader
adam-dobrawy - Hej,

Jest sobie akcja "Łap jaja", która promuje profilaktykę raka j...

źródło: comment_LRzVNYTjks4daWGAidwZKqHX70oIVRNH.jpg

Pobierz
  • 5
Mam na to 50-80zł. Jest to - wydaje - się za mała ilość do drukarni w kolorze, aby to jeszcze wyglądało jakoś (mylę się?)


@adam-dobrawy: mylisz. tylko offsety są nieopłacalne przy małych nakładach. tutaj spokojnie druk cyfrowy ogarniesz za taką kwotę
@advert: Dziękuje za zwrócenie uwagi na druk cyfrowy. Rozważę to.

Znajoma podesłała mi jeszcze link www.drukowalnia.pl/oferta/ulotki-generator/ co czyniłoby druk w zasięgu mojego budżetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)