Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zawołać mirków z tej i tej dyskusji by ustosunkować się do tamtejszych zarzutów osobnika @glosnik.

Jeśli ktoś nie znał użytkownika @glosnik to już mniej więcej wie, z kim ma do czynienia. Osobiście robi już do mnie chyba 4 podjazd próbując mnie zdyskredytować, poprzez zarzuty o rozprzestrzenianie ruskiej propagandy czy też bycie ruskim trollem. Nie żebym się tym specjalnie przejmował bo jego argumenty są wręcz komiczne. Przykładowo wg niego idealnym dowodem na bycie "ruskim trollem" jest to mój nick ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo to, że wykopałem kilka miesięcy temu jakieś znaleziska o imigrantach. Kij tam, że wykopało je w kolejno: 1000 i 500 wykopków - w moim wypadku, wg niego, to jest akurat "dobry" dowód na prokremlowską działalność.

Z bólem sercem stwierdzam, że nie dysponuje tak jak @glosnik listą stron uznawanych za tzw "ruską propagandę" (można prześledzić w historii jego komentarzy), w związku z tym, mam jak i każdy tutaj normalny użytkownik, prawo do pomyłki. Miejmy nadzieje, że dzięki takim użytkownikom jak głośnik, który w ramach własnej pasji poświęca swój własny czas tylko i wyłącznie na tropienie hejtu i ruskiej propagandy, będziemy w przyszłości bardziej doinformowani co wolno wykopać prawdziwemu polakowi, a co nie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Co do zarzutu, że uprawiam pod tagiem #syria ruska propagandę:

Najlepszym dowodem na to jak jest w rzeczywistości są wypowiedzi mirków pod tym wpisem. Podając swój przykład z tyłka, o obleganiu lotniska w al-Kamiszili, że nie podałem żadnego źródła potwierdził tylko, że tak naprawdę w ogóle nie ma pojęcia jak wygląda sytuacja pod tagiem. Nie przeszkadza mu to oczywiście stawiać mi zarzuty, o działalność propagandową pod tymże tagiem. Raczej każdy spod #syria wie, że informacje z nieprawdziwe, są szybko przez kogoś prostowane, a to co tutaj jest podawane przez mirków znajduje potwierdzenie w rzeczywistości, m.in poprzez nagrania, czy nawet w niektórych przypadkach artykuły prasowe. Poza tym jeśli rzeczywiście, ktoś śledzi tag i moją działalność tutaj, to raczej wie, że przekazuje informacje od każdej stron konfliktu praktycznie po równo.

Co do lekko anty-amerykańskiego zabarwienia informacji i wypowiedzi pod #syria:

Chyba nikt włącznie z dużą częścią obserwatorów zachodnich i samych amerykanów nie ma wątpliwości, że polityka USA na bliskim wschodzie spowodowała destabilizację regionu jaki i wiele innych problemów. Dlatego trudno oczekiwać, żebyśmy tu z entuzjazmem odnosili się np do kolejnych wieści o dozbrojeniu rebeliantów, których dużą cześć stanowią ugrupowania skrajnie radykalne. Nie wiem osobiście, jak bardzo zaślepionym by oburzać się na skądinąd słuszną krytykę amerykańskiej polityki wobec bliskiego wschodu.

Jeszce na koniec jeden smaczek. @głosnik zarzuca większości z tworzących tag Syria, ruską propagandę, nawet nie zdając sobie sprawy jak wiele razy była ona tutaj dyskredytowana. Niech przykładem będzie, choćby początek rosyjskiej interwencji w Syrii, gdzie Rosjanie twierdzili, że bombardują tylko ISIS. Pod tagiem wielokrotnie było wspominane, że rzeczywistość jest inna, a celem są głównie rebelianci.

Oczywiście nie zakładam, że ten wpis w jakikolwiek sposób trafi do osobnika, który albo cierpi na manię prześladowczą połączoną z urojeniami paranoidalnymi, lub też w (gorszym wypadku) zajmuje się tym zawodowo. Z mojej strony to tyle, bo już wystarczająco dużo czasu straciłem na odpieranie zarzutów tego osobnika, który widocznie nie ma nic lepszego do roboty.

@rybak_fischermann: @2PacShakur: @scarface1911: @Frank_Costello: @rudy2007: @Sekk: @Hardporecorn: @MamutStyle: @rajwyk @kwsap @Sniper12
  • 39
  • Odpowiedz
@60groszyzawpis: @MamutStyle: Jak pisałem w poprzedniej dyskusji - sam się dziwię, że poważne osoby udzielające się poda tagiem nie mają gościa na czarnej liście. Serio, to jest osoba pokroju internetowegojanusza spod tagu #ukraina, tylko, że ten nie próbuje tworzyć własnych treści, za to jest dużo bardziej agresywny. Naprawdę, nie warto z takimi dyskutować, jedynie ignorować i będzie po problemie. Z trollem wygrasz tylko poprzez ignorowanie jego działalności.
  • Odpowiedz
@Hardporecorn: ja nie wiedziałem o jego istnieniu póki nie #!$%@?ł się do mojego komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyjaśniłem mu o co mi chodziło w komentarzu to zamiast coś odpisać zrobił kolejny gównowpis ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@60groszyzawpis: Tyle tekstu i nadal nie potrafisz odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie - jak mogę brać cię za wiarygodne źródło informacji, skoro wykopywałeś spreparowane przez Rosjan informacje? Co mnie obchodzi ile osób wykopały te znaleziska?

@MamutStyle: dlaczego wykopałeś znalezisko o "Apache eskortujących ciężarówki ISIS"?
  • Odpowiedz
@glosnik:

dlaczego wykopałeś znalezisko o "Apache eskortujących ciężarówki ISIS"?


Kurde i powiesz mi, że ty nie masz bazy danych z hakami na każdego tutaj i nie zajmujesz się tym zawodowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@glosnik:

nadal nie potrafisz odpowiedzieć na jedno podstawowe pytanie - jak mogę brać cię za wiarygodne źródło informacji, skoro wykopywałeś spreparowane przez Rosjan informacje?


Przecież Ci odpowiedział, czytaj ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz