Wpis z mikrobloga

Hej Mirki mam do was małe zapytanie odnośnie serwisów, które służą pobieraniu linków z różnych serwisów, takich jak catshare, fileshark itp. Czy korzystacie z takich serwisów pośredniczących czy lepiej jest wykupić transfer konkretnie na danym hostingu? Czy występują jakieś spadki transferu gdy korzysta się z takiego serwisu? Który polecacie? Znalazłem kilka i zastanawiam się, który będzie najkorzystniejszy:
- twojlimit
-nopremium
-filefox
-rapidhost
-rapidox
Z góry dzięki za odpowiedzi.

#warez #piratujo
  • 11
  • Odpowiedz
@nepenthe: zależy jak dużo chcesz pobrać. Przy częstym pobieraniu lepiej kupić na znanym portalu aukcyjnym konto bezpośrednio do wybranego/wybranych serwisów hostingowych. Fakt, że te konta są dzielone i czasem blokowane, ale z mojej perspektywy to się bardziej opłaca. Konta wpisane w JDownloader 2 i wygodnie.
  • Odpowiedz
@WebSpider: Chce coś nazwijmy to na "stałe", częste pobieranie w okolicach 3-4GB na dzień. A na czym polega to dzielenie? Czyli mam rozumieć, że jak kupie na allegro kod to nie jest jakiś zwyczajny kod na transfer do wpisania w serwisie tak?
  • Odpowiedz
@nepenthe: To dzielenie polega na tym, że sprzedawca posiada login/hasło do serwisu hostingowego np. catshare i sprzedaje ten sam login i hasło kilku osobom. Niby tak nie wolno, ale w praktyce to działa. Czasem zablokują to wtedy sprzedawca daje nowe loginy.
  • Odpowiedz