Wpis z mikrobloga

@matoex, napisz proszę, jaki dokładnie posiadasz typ rachunku eKonto.

Pozdrawiamy
Zespół mBanku


Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
już się dowiedziałem że za wpłatę w placówce do 10 000 zł prowizja wynosi 9 zł. Na poczcie 0,6 % każdej kwoty powyżej 600 zł. Drogo
@matoex, wpłata w placówce wynosi 9 zł niezależenie od kwoty (przy rachunku eKonto z taryfą Standard). Koszt wpłaty na poczcie uzależniony jest od ich cennika.
Jest kilka rodzajów rachunków eKonto, dlatego połącz się proszę z ekspertem online na stronie:
https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/ekspert-online/. Sprawdzi on dla Ciebie rodzaj eKonta i opłatę za kartę.
Zespół mBanku
Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@ZespolmBanku: gadałem z jakąś konsultantką i dowiedziałem się że mam "zwykłe eKonto" czyli pewnie Standard.
Swoją drogą to dlaczego użytkownik nie może sam sobie sprawdzić jaki ma typ konta w Waszym nowym ładniutkim systemie transakcyjnym, tylko trzeba o to pytać centralę?
@matoex, w serwisie pojawia się nazwa rodzaju konta. Przyjęliśmy Twoją sugestię zmiany.
Jeżeli posiadasz rachunek eKonto z Taryfą standard to opłata za kartę wynosi 4,00 zł i jest naliczana, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych dowolną kartą.Zespół mBanku
Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.