Wpis z mikrobloga

@epi: Nie wiem, nie patrzyłem na daty ale co do nieogarniania, to raczej ludziom z Bricksetu nie można zarzucic brak kompetencji w wypowiadaniu się nt Lego. Flagowiec mercedesa ma tyle samo elementów, zaawansowaną konstrukcję oraz silniki i kosztuje 100Eur mniej. Na tym polega problem.
@AmonGoeth: Ale:
- zapewne licencja porsche jest droższa
- zestaw z porsche jest bardziej ekskluzywny, inne opakowanie, części podzielone na osobne pudełka, o wiele lepszy "building experience" - o tym między innymi mówią w tym filmiku i za to się płaci :)
- może to kwestia gustu, ale jak patrzę na ten zestaw to myślę: "shut up and take my money", jak patrzę na tego mercedesa, to myślę: "meh, kolejny pojazd
@epi: nie ma to znaczenia, Mercedes nigdy nie budził tak skrajnych emocji jak ten model, ponieważ ludzie wiedzieli za co płacą w przypadku Mercedesa, Porsche nie daje argumentów które popierały by idee tak wysokiej ceny za ten model. Jest fajny ale cierpi na to samo co nowy UCS od Star Wars, to czysty skok na kase w wydaniu Lego to co widzimy w tym roku.
Porsche nie daje argumentów które popierały by idee tak wysokiej ceny


@AmonGoeth: no ja tak nie uważam, ale mniejsza z tym, może dzięki temu będzie mniej popularny a po latach bedzie kolejnym zestawem z rekordowymi cenami ;)
@epi: Nie nastawiam nikogo anty ani pro, kupią ci co chcą kupić, poprostu widać podział dość wyraźnie wśród fanów Technic. Ja nie kupuje technic jakkolwiek bo to nie moja bajka choć podziwiam.