Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z wrocławskiego wykopparty. Chciałbym podziękować @kmicolo @PanKara @atencjuszka za odwalenie kawał dobrej roboty. Moim skromnym zdaniem zajebistością tej imprezy przebiliście poprzednie wasze party. Chciałbym tutaj pozdrowić @Browin mam już dwie buteleczki ( ͡° ͜ʖ ͡°), pozdrawiam bardzo serdecznie również @bezoka za piękny, ale już nieco wytarty tatuaż. Dziękuję też wszystkim innym mirkom, z którymi rozmawiałem oraz tymi co sobie zdarłem gardło na karaoke. Byliście świetni. W sumie pozdrawiam też tego pijanego mirka i jego kolegę co go podburzał (nie podam nicków) co chciał mi przywalić, ale ostatecznie się nie zdecydował.
#wroclawskiewykopparty #wykopparty
Bladi89 - Właśnie wróciłem z wrocławskiego wykopparty. Chciałbym podziękować @kmicolo...

źródło: comment_IiIkH8G7eazjjHM2uFxIK3Ixxs80uoyL.jpg

Pobierz
  • 24
W sumie pozdrawiam też tego pijanego mirka i jego kolegę co go podburzał (nie podam nicków) co chciał mi przywalić, ale ostatecznie się nie zdecydował.


@Bladi89: Następnym razem masz lepę na ucho, skoro tak nie wiele trzeba Ci do szczęścia :P
Ja bym wolał wyjść na inteligentnego, ucywilizowanego człowieka


@Bladi89: Było odliczyć od 20 do 0. Zmieszałbyś go z błotem. A potem odejść do normalnych ludzi, rzucając mu na odchodne: "in your face, bitch!"