Wpis z mikrobloga

@Abadon: w tagu 2 dni temu ktoś pytał czy jest przehypowany i coś tam było, że nie bardzo są wszyscy zadowoleni.

Ja np. mogę powiedzieć w razie czego, że Cthulhu Hastur ma zajebisty smak i chmurkę natomiast leje przy każdym napełnianiu.
@Kondzio_bondzio: claptony generalnie dluzej sie nagrzewaja i dlugo trzymaja cieplo, dym jest znacznie gęstszy i smak wyrazniejszy. Ja tam wole zwykla podwojna macro parelkę :D a no i polecam dripper do takich zabaw z testowaniem buildow, na fasttechu masz takie z bazami velocity za jakies 10$ i dowiesz sie czy warto eksperymentować, nie znam nikogo kto raz przeszedl na dripper i chcialby wracać do tanków
@Kondzio_bondzio: Griffin stał się bardzo popularny -> więcej użytkowników -> proporcjonalnie więcej osób, którym nie przypadł do gustu. Tak jak, na przykład, 5 ze 50 osób na wykopie posiadających Criusa nie będzie z niego zadowolone, tak 20 osób z 200 nie będzie zadowolone z Griffina. ;) Jest trochę innych, dobrych parowników, jednak mogę się wypowiedzieć tylko na temat Griffina i go polecić. Rozważ też Griffina 25, który ma top ariflow i
@Kondzio_bondzio: gryffin bardzo fajny parownik duzy deck fajny air flow ale mysle ze mozna dostać cos fajniejszego aktualnie używam moonshota ktory genialnie oddaje smak warto tez zwrócić uwagę na aromamizer suprem ktory ma bardzo fajna wentylacje (air hole sa bezpośrednio na wysokości grzalki)