Wpis z mikrobloga

Mircy, nie wiem co o tym myśleć.
Dzwoniono do mnie kilkukrotnie z nieznanych numerów (z orange).
Numery to: 509 649 307, 780 127 063, 507 042 579. Po oddzwonieniu załącza się rozmowa 2 osób. Normalna rozmowa o pierdołach: co tam w pracy, na którą jutro, kto się zaopiekuje kotami na urlopie i takie tam. Druga rozmowa to rozmowa kobiety i mężczyzny o tym, że nie mogli znaleźć do siebie numeru telefonu i takie tam gadanie. Mam telefon na kartę, żadnych środków mi nie pobrało (mam nju bez limitu). Te rozmowy są nagrane, ponieważ za każdym razem zaczynają się dokładnie tak samo. Co o tym myślicie?
  • 140
  • Odpowiedz
@henryczekpierniczek: Był taki seryjny morderca w stanach. Tylko on robił to na parę etapów które wymienie. Zawsze włączał telefon miedzy 3 a 6 nad ranem.

1. Odsluchiwanie rozmów nieznajomych.
2. Odsluchiwanie swoich rozmow.
3. Odsluchiwanie swoich rozmów o tym jak się boisz.
4. Następnie dzwonił do ciebie i straszyl
  • Odpowiedz
@henryczekpierniczek: Ja kiedyś miałam inny przypadek. Muszę mniej więcej opisać po kolei, bo tak to dziwnie wytłumaczyć. Byłam w pracy i nie mogłam się dodzwonić do mojego niebieskiego, powiedzmy od 10 do 14 gdzie wiedziałam, że w tym czasie powinien móc rozmawiać. A że nie odbierał to wiedziałam, że coś się stało. Takich prób z 15 wykonałam, po godzinie 14 dzwonię kolejny raz, idzie sygnał i nagle słyszę tak jakby
  • Odpowiedz
@henryczekpierniczek: Nie chce mi się czytać całego tematu. Ale nie tylko tobie to się zdarzyło. Pamiętam kiedyś na forum czytałem o podobnym wątku. Wydaje mi się że zwykły błąd sprzętu a wszystkie rozmowy tak czy siak są nagrywane, chyba.
Ogółem napisz na forum telepolis w dziale technikalia jeśli chcesz. Dobrzy magicy są tam i może opiszą Ci całą sytuacje. A nie są #!$%@? jak Ci z elektrody xD.
  • Odpowiedz