Wpis z mikrobloga

http://www.informationliberation.com/?id=54662

"Nowy trend we Francji. Imigrantki atakuja francuskie dziewczyny w sukienkach".

Podobno za takie przetlumaczenie tytulu artykulu mozna dostac bana na 3 miesiace? Pod pretekstem manipulacji. Patrzcie @sorek

@Moderacja ja sie pytam gdzie tu manipulacja? Moze slowo trend?

Jak to sie ma do wielu innych, czasem bardzo kontrowersyjnych rzeczy, ktore laduja na wykopie, a zawsze zarzekacie sie, ze ludzie zdecyduja czy to wykopac.

Ban za przetlumaczenie tytulu? Czyli jak oryginalny tytul bedzie brzmial: "A one leg imigrant, raped and killed goat" a ja przetlumacze to: "Imigrant z jedna noga, zgwalcil i zamordowal koze, nowy trend na swiecie". To tez wylapie bana?

Pytam czysto teoretycznie... a moze retorycznie?

Troche to oburzajace, ze moderacja albo nie zna angielskiego, albo sama dala sie zmanipulowac jakims osobom.

Szanuje czesc moderatorow, fajne z nich mirki, ale to co sie ostatnio odwala to juz przegiecie.

#moderacjacontent #uwolnicsorka ##!$%@? #bedziebanczyniebedzie

#sorekafera

  • 8
  • Odpowiedz
@Old_Postman: Absurd i kolejne już potwierdzenie wybiórczego stosowania zasad. PiSowe trolle opanowały pół głównej i wykopaliska wręcz w dziecinny sposób a @moderacja @wykop i @m__b starają się tego nie widzieć podczas gdy ban 3-miesięczny dla PRAWILNEGO CHŁOPAKA! Sorke który stworzył z Wykopu platformę dla swoich działań więc pośrednio pracuje na status i ruch ich serwisu :/
Saeglopur - @OldPostman: Absurd i kolejne już potwierdzenie wybiórczego stosowania za...

źródło: comment_PMbnljnyvn22Ep2YgetuVpjP11f0M3Ep.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Old_Postman: miał wybór albo dodać z normalnym tytułem albo z takim. Nie bez przypadku wybrał jak wybrał. Obecnie cała główna i wykopalisko to jeden wielki propagandowy spam, może jak się bany posypią to będzie to normalnej wyglądało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Old_Postman: ale nie próbuj proszę manipulować moimi słowami - niczego takiego nie powiedziałem. moim zdanie nie powinien kłamać, że jest to jakiś trend. O to chodziło w moim komentarzu i chyba o to poszło, prawda? (tytuł normalny =/= oryginalny)
  • Odpowiedz