Wpis z mikrobloga

Dwa pytanka na szybko:

1. O co chodzi z tymi fioletowymi znakami przyzwania? Podobno są to szalone duchy. Czym różnią się ci gracze od białych znaków i żółtych (SunBro)?
2. Miałem teraz czas przysiąść na dłużej i odkryłem znaczący problem. Mianowicie po pewnym czasie gra mi po prostu zamiera w bezruchu i nic nie da się z tym zrobić. Zdarzyło się to już dwa razy: raz w coopie i raz solo. Nie wiem, czy problem dotyczy lokacji - ściana Lothric, okolice drugiego ogniska - czy to jakiś większy problem. Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

#darksouls3
  • 3
  • Odpowiedz
@Lionidas: Co do punktu pierwszego, nigdy nie wiesz co szalony duch może zrobić. Może Ci pomóc wybijając moby po drodze do bossa (ale do areny z bossem już nie może wejść) bądź może po prostu próbować Cię zabić. Wszystko zależy od intencji gracza. Szalony duch przeprowadzający inwazję nie może atakować mobów, więc tu sprawa jest jasna.
  • Odpowiedz
@Lionidas: Fioletowy też zdobywa punkty w swoim covenancie za zabijanie nie tylko hosta, ale też innych graczy. Może np zabić czerwonego, który cię atakuje i dostanie nagrodę. Może atakować złotego/białego/niebieskiego i dostanie nagrodę (albo zobaczy śmierć 3 innych sam nie musząc ich zabijać). Albo właśnie zabije hosta i dostanie też nagrodę.
  • Odpowiedz