Wpis z mikrobloga

Czuję się trochę jak w alternatywnej rzeczywistości, gdy włączam z rana program Kawa na Ławę, a tam spośród wszystkich zaproszonych gości z różnych frakcji politycznej, to właśnie poseł Piotr Liroy-Marzec, autor niezapomnianych klasyków takich jak "...A #!$%@?ć mi się chce", "Jak się tu nie #!$%@?ć" i "Scyzoryk scyzoryk", jest osobą z największą erudycją i pokładami RiGCzu. Siedzi z brzegu w swoich bialutkich Superstarach, coś tam przegląda na tablecie, a zapytany staje w obronie wolności obywatelskich i przestrzegania prawa, bez owijania w bawełnę, ale też bez ad personam, bez inwektyw i bez zbędnych emocji.

Jak go wybierali to byłem sceptyczny, ale teraz to go trochę szanuję nawet.

#neuropa #polityka #kukiz #liroy #kawanalawe
Joz - Czuję się trochę jak w alternatywnej rzeczywistości, gdy włączam z rana program...

źródło: comment_RnHdDBnlKqCmRF9YgTZ64T5jtw6lcIX7.jpg

Pobierz
  • 16
@Joz: Liroyek daje radę, muszę przyznać. Ale taka postawa charakteryzuje każdego kto nie idzie tam robić kariery i kombinacji bo już ma jakieś swoje osobiste dokonania, a idzie po to żeby coś zmienić. Nie musi być super oczytany.
autor niezapomnianych klasyków takich jak "...A #!$%@?ć mi się chce", "Jak się tu nie #!$%@?ć" i "Scyzoryk scyzoryk", jest osobą z największą erudycją i pokładami RiGCzu


@Joz: Po prostu na tym zarabiał, więc nie musi to implikować, że prywatnie jest jakimś patolem.
walkę ze szczepionkami.


@miki4ever: B z nim wywiad w tvn24 na ten temat, i on jedynie co chce robic w tym temacie to edukować przeciwników szczepionek, zaprasza lekarzy na spotkania komisji i generalnie chce, aby ludzie po obu stronach barykady zaczeli ze soba dyskusję i poznali fakty na temat szczepionek. Co innego by było gdyby założył kółko sejmowe antyszczepionkowców a co innego kiedy zapraszasz specjalistów do debaty i chcesz edukowac ludzi