Wpis z mikrobloga

@BlackTabby: @scobos: Kupiłem bluzę, okazało się że ma plamę ( niby nowa z metką ) koleś zgodził się na partial refund ( czyli bez wysyłki - 26.99). Tez się zgodziłem ale dostałem dwie wiadomości na skrzynkę. Jedną że otrzymałem ofertę z partial refund i że pieniądze wkrótce pojawią się na koncie, a druga wiadomość:

Hello D....,


You have accepted the partial refund for ******, and the seller has refunded you
@Domenico: bo może chce ci ją dać w ramach przeprosin za słabą usługę? Ja wczoraj dałem sprzedającemu znać, że 10dni temu zamawiałem paczkę i jeszcze jej nie mam i żeby mi napisał o co kaman, odpisał i wszystko wytłumaczył, zaproponował, że odeśle mi kasę na moje konto, a jak przedmiot dojdzie to czy móglbym wtedy mu zapłacić za przedmiot. 3 Razy prosił żebym negatywa nie wystawiał :p
@Domenico: na stronie pomocy ebay znalazłem coś takiego:

Giving the buyer a partial refund allows the buyer to keep the item, and helps you avoid having to issue a full refund or post a new item.


For example, if a buyer bought a new camera, and it arrived with scratches, the buyer might be happy with the item but want to return it for a new one without scratches. You might
@scobos: jednak nie, wysłał pytanie kiedy wyślę mu bluzę.
Chyba zapytam czy odda również kasę za wysyłkę.
Generalnie to mam już dość sporo pozytywów, ale wiele razy zdarzyło mi się że ktoś coś kupił ale nie zapłacił nigdy jednak nie wystawiałem negatywa, czy jeżeli wystawił bym taki negatyw to mogę dostać zwrotnego negatywa chodź w ogóle nie jestem winny? To ma wpływ na moje 100 % pozytywne konto? W sensie że
Generalnie to mam już dość sporo pozytywów, ale wiele razy zdarzyło mi się że ktoś coś kupił ale nie zapłacił nigdy jednak nie wystawiałem negatywa,


@Domenico: powiedz, że żartujesz. Jaki to ma sens?