Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w #mcdonalds od dawien dawna (ostatnio bardziej #burgerking czy #kfc) i ze smutkiem stwierdzam, że to najgorszy masowy #fastfood jaki istnieje w PL. Za 20 zika się nie najadłem i to w promocji. Zestaw Bigmacka plus royal.

Chciałem zrobić listę plusów vs minusów ale.. nie znalazłem plusów oprócz czasu otwarcia. Chociaż ona też jest raczej umowna bo w większych miastach jak #szczecin w tych samych godzinach będzie otwarta reszta fastfoodów. Tak więc...

- Jak zobaczyłem Royala to poczułem się jak bym dostał w pysk. Zwykły czisburger tyle że w bułce z ziarnami i dodatkowym plasterkiem sera. No #!$%@? Royal jak #!$%@?.
- Napój w 0,4l Bo #!$%@? do 100 ml więcej, trzeba dopłacić chyba z 3 zł. Dostałem 1/3 kubka lodu. Miałem nawet wysypać lód na tackę i jebnąć fotkę, ale stwierdziłem że nie będę robił trzody pokroju "zobacz robi zdjęcia lodu #!$%@? jakiś" #!$%@? że w takim KFC czy BurgerKingu masz dolewkę i sobie dolewasz. Do #!$%@? zestawu, a nie w wersji "super mega bogacz"
- Czisburgery po 4 złote xD Idąc nocą z baletów/imprezy mam do wyboru kebsona za dychę albo 2 czisy które zjem na 4 gryzy hm... co wybrać....
- Ten w którym byłem akurat nie był wyposażony w "liczniki" ale w galerio obok już są. Czyli bierzesz zamówienie na którym masz numerek. Siadasz... jak jest miejsce a jak nie to stoisz obok i czekasz aż na wyświetlaczu będzie twój numerek. Niby spko, miał poprawić szybkość. Problem jest taki że zamawiając dziś przy obciążeniu 2 klientów miałem to od ręki, zamawiając to same zamówienie z licznikiem przy obciążeniu 3 klientów czekałem chyba z 5 minut aż stuneciak zrobi mi czisa.

Ogólnie rzecz biorąc składniki słabe, oj bardzo słabe. Nie liczę na 100% wołowiny jak reklamują xD ale jedząc "royala" czułem jak bym #!$%@?ł tekturę. żydzenie na napoju "pani menadżer karynka powiedziała #!$%@?ć 1/3 lodu to #!$%@?" No i cena... płacąc 20 zł nie miałem wątpliwości że wyjdę syty... a tu taki #!$%@? :| Za 20 zł w KFC mam zestaw grandera z dodatkiem i nielimitowanym piciem, o burgerkingu nie wspominając.

Kiedyś ceniłem emsjego, ale teraz to straszny szit. Ratują się lokalizacją w miastach niczym więcej.


#jedzenie
CreativePL - Byłem dziś w #mcdonalds od dawien dawna (ostatnio bardziej #burgerking c...

źródło: comment_CxAoI5tT5774rrBk1AY0Jvht3SgWTXBq.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Fidel1: podpisuję się, zawsze tyle samo napoju czy bez lodu czy z, dozownik sam dozuje na rozmiar kubka @CreativePLCreative dla mnie kfc totalna porażka pod względem frytek np, totalnie miażdży w tym aspekcie mcdonald, w kfc są zgluciale jakieś. A czeka się na zamówienie bo jest specjalnie robione dla Ciebie A nie multum ludzi przy kasach w kfc gdzie wszystko jest już skladowane i czeka na klienta. Najesc się
  • Odpowiedz
Co myślisz o subwayu?


@jinks889: Jestem fanem kanapek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedzenie tam mają dobre, ale tam zawsze było drogo. Kiedyś dość często jadałem jak mieli promocję na kanapki dnia za dyszkę. Nie wiem czy nadal tak jest bo dawno tam nie byłem.
  • Odpowiedz