Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam mirki ze po jakims czasie spedzonym na portalach randkowych typu #tinder #badoo #sympatia #fotka moge powiedziec wam jedno - jesli nie macie dobrego ryja to nie oczekujcie okazania zainteresowania przez loszki 5/10 wzwyz. Taka jest prawda, te ponizej mozecie jeszcze jako tako probowac wyrwac chociaz i tak konkurencja spora i pewnie #!$%@? ugracie.
Prosta kalkulacja - Ty jako #przegrw chcialbys sie umowic z loszka 3/10? Watpie, wiec czemu oczekujesz, ze jakas lepsza laska umowi sie z Toba? czym sie wyrozniasz sposrod setek desperatow? XD
Masz dobry ryj - polowa sukcesu
Masz dobry ryj + dobre cialo + dobra stylówka - 99% sukcesu
Masz dobry ryj + dobre cialo + dobra stylowka + hajs - 100% sukces.
Oczywiscie o nieskazitelnej cerze i wzroscie min. 180cm mowic nie musze. I tak panowie i panie tutaj charakter praktycznie sie nie liczy. Nie wierzysz?
Zaloz fejk konto z jakims malo znanym modelem, gwarantuje Ci, ze kazda loszka odpisze + mozesz pisac o totalnych #!$%@? a ona i tak bedzie dalej Toba zainteresowana. Dodaj wiadomosc "widac hehe po zdjeciach ze grzeczna z Ciebie dziewczynka" w wiekszosci odpowiedzi dostaniesz "hehe to tylko pozory XDD" - sprawdz sam i zobacz jakie to proste.

Ale nie martwcie sie mam dla was jedna spoko rade vel #protip - czyncie dobro moze w kolejnym zyciu karma da wam to czego pragniecie XDD

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #AnonimoweMirkoWyznania 
Powiem wam mirki ze po jakims czasi...

źródło: comment_CbO0J1uTyJyJv8gNxPwh62e52vYlPN4Y.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rtone: Opisałem tutaj przypadek jak na zywo poznalem laske max 4,5/10 na urodzinach, sama zagadala i zaproponowała kontakt na fb i wymieniła jakie ma dni wolne i wcale nie odpisuje i ukrywa sie przede mną na fb. Nie wiem po co takie zawracanie dupy. Wiem, ze nie ma bolca od 3-4 lat już a to o czymś świadczy xD
  • Odpowiedz