Wpis z mikrobloga

Czoooo xDDD

Wraz z dzisiejszą aktualizacją gry Valve uruchomiło eksperymentalny projekt o nazwie Prime Account Matchmaking. Nowy pomysł twórców gry jest kolejną metodą walki z oszustami. Głównym jego celem jest weryfikacja, czy dobieranie przeciwników z kontami połączonymi z numerem telefonu może mieć zauważalny wpływ na rozgrywkę w popularnych matchmakingach.

Nowy projekt twórców gry jest aktualnie w fazie beta. Prime Account Matchmaking zostanie uruchomiony dopiero wtedy, gdy liczba zweryfikowanych kont okaże się wystarczająca. Wówczas, gracze ze statusem Prime będą wzajemnie dopasowywani do rozgrywki.

Aby dołączyć do świeżo powstałego eksperymentu wystarczy uzyskać status Prime. Do tego wymagane jest połączenie konta Steam z naszym numerem telefonu. Kiedy już tego dokonamy, wystarczy kliknąć przycisk „UPGRADE” w głównym menu CS:GO. Warto jednak pamiętać, że jeden numer przypada na jedno konto gry.


XDDDDD

http://cybersport.pl/51749/valve-wprowadza-prime-account-matchmaking/

#csgo
  • 31
@starskaj: Nie wiem czy nie jest tak, że tylko jeden numer na raz może być przypisany do konta, oby tak było i zeby ten sam numer nie mógł wisieć na 2 kontach. A co do kupna nowej karty, najwyżej jakiś cziter kupi, z tym ze każdemu nie będzie się chciało.
@MarekKaa: patrzysz z perspektywy polaka biedaka i telefon nie jest problemem więc nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie bo każdy sobie bez problemów 2 albo któryś z kolei numer załatwi (mama, tata, siostra XD). Ciekawe czy zrobią tak samo jak z rynkiem, że po podaniu fona trzeba czekać 2 tyg.

No ale fajnie, że coś próbują z tym zrobić ( ͡º ͜ʖ͡º)
@MarekKaa: No widzisz bardzo blisko, ale mi chodzi o to, jak global wbija bić silvery, to jednak jest to różnica, jak takie osoby mają się nauczyć grać, jak w 1 meczu gość robi z nimi co chcę, po coś rangi wymyślili. Mi tam smurfy nie przeszkadzają jak gram, bo nawet idzie się od nich nauczyć, jak grać.
@toxa: no właśnie, a jak ma dwa konta to z jednego będzie się musiał wylogować czyli poprosić tatę/siostrę o podanie kodu to jest jednak problematyczne no i nie posprzedaje na rynku albo nie poobstawia sobie meczy :)