Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co te #rozowepaski to na ja nawet nie..

Poznałem ostatnio młodą laskę lvl19 (ja lvl27) i spotkaliśmy się kilka razy i wylądowaliśmy w łóżku kilkukrotnie. Raczej nie nastawiałem się na nic więcej jak załatwienie w niej potrzeb fizjologicznych. Jest całkiem ładna, ale głupia jak but. Ot dziewczyna jakich chodzi setki tysięcy po ulicach. Dziś rano o 5:00 napisała mi na fejsie, że jej chłopak się o wszystkim dowiedział, uderzył ją i każe jej wypieprzać z chaty. Napisała mi również, że to moja wina, bo ją uwiodłem i upiłem.

Zareagowałem solidnym WTF. Po pierwsze nie powiedziała mi nic o tym że ma chłopaka (nie ruszyłbym jej wtedy mam honor i godność) po drugie już widzę że sprzedała historie swojemu facetowi, że ją uwiodłem i to moja wina. Zadzwoniłem do niej i ją zjechałem z góry na dół, że jest kłamcą, że zdardza swojego faceta i że nie ma wstydu jeszcze mnie za to obwniniać.

Rozpłakała się i prosi żebym zadzwonił do tego kolesia i wytłumaczył sytuację, bo chce ją wyrzuć z chaty (wcale się nie dziwie). Pytanie co zrobić z tym fantem?

#zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
Qde: Olej cumplu. Laski mają to do siebie, że zawsze usiłują przerzucić winę na kogoś innego. Wszyscy w koło winni tylko nie ona.

Miała szał macicy niech teraz poniesie konsekwencje.

Pozdr.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: