Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurdę! Nie mam chyba szans u przystojnych. Przystojni są cyniczni i zachowują sie jak ładne rózowe paski. Czyli są wredni, bezwzględni i maja wysokie wymagania. To nie tak, że ja szukam przystojniaków. Nawet ich unikałam. Tylko, że chciałam choć raz spróbować sie zmierzyć z kimś kto mi sie fizycznie podoba (do tej pory najważniejsze były inne rzeczy) i to był błąd. to było na gópim portalu. Na #badoo :D Polubił mój profil, i jak zobaczyłam zdjęcia to chyba pierwszy raz sobie myślałam, ze w ogóle super i pierwszy raz ktoś mi sie tu podoba, i to nawet nie był rasowy przystojniak jak Enrique tylko taki no...fajny. To było z 1,5 roku temu. Rozmawialiśmy i już na etapie rozmowy było widac różnice niż z takimi mniej przystojnymi, mniej "wchodził mi w tyłek" i rozmowa momentami się nie kleiła,ale były też dobre momenty. Badoo mi obrzydło i dałam do siebie maila, przenieśliśmy się tam, pogadaliśmy jeszcze i na mailu miał jeszcze jedno zdjęcie, na którym też był przystojny xd no to postanowiłam mu dać jakieś jeszcze jedno swoje z czystej uczciwości, bo ja znałąm więcje zdjęć jego niż on moich, przesłałam. Oczywiście zero komplementów i podlizywania się co było jak dla mnie ok, ale przyznam, ze poczułam, ze w sumie to chyba mu sie nie podobam(albo to moje kompleksy). Potem jakos nam rozmowa umarła, na pytanie jak minał weekend odpowiedział "szybko". Potem już nic nie pisałam bo w sumei nie odczułam, ze mnie jakos szczególnie lubi. Takie tam moje doświdczenie z kimś kto mi sie fizycznie podobał ;0 nie spotkaliśmy się ;p chociaż jak o tym myslałam to i tak bym sie bała, że na zywo nie sprostam jego wymaganiom.Bałam się. Także z wielu powodów to nie wyszło.#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wszyscy przystojni są tacy.. owszem.. w większości przypadków mają przerośnięte ego, są wolnymi strzelcami i nie szukają zobowiązań, dlatego szybko się nudzą dziewczyną.. ale to też zależy od faceta.. mój narzeczony jest mega przystojny (tzn. mnie się mega podoba, a zawsze zwracałam uwagę tylko na typowych przystojniaków) i jest zupełnie inny.. odpowiedzialny, studiuje, pracuje, nie imprezuje, inteligenty i zapatrzony we mnie.. także wydaje mi się, że zawsze jakaś perełka